РЕКЛАМА ПО МІСТУ

25 января 2013 - Evgeniya
article51.jpg

Вам потрібна недорога та доступна для широкого загалу реклама? Тож ви маєте можливість швидко та ефективно розмістити своє оголошення на основних зупинках міста Полтава!

Якщо Ви хочете заявити про себе на «високому» рівні але відчуваєте, що сітілайти та бігборди не Ваш вибір, то на вас чекають наші рекламні місця розміром 1х1,80 метри. Розмістіть свою рекламу на наших бордах на один, два тижні або навіть на місяць і про Вас дізнаються всі.
На яку виставу чи концерт піти? Що пропонує вам місто в ці вихідні або найближчому майбутньому? А, можливо, Ви хочете запропонувати до уваги широкого загалу свої пісні, музику чи нову інтерпретацію старої п’єси? В усіх цих питаннях Вам допоможуть наші афішні тумби та щити.
Ми завжди раді бачити вас і Вашу рекламу в нашому офісі за адресою: м. Полтава, вул. Леніна, 82, рекламний відділ.
Ми з готовністю допоможемо розмістити Вашу рекламу на будь-якій із запропонованих нами площин, розробити макет та проконсультувати з питань ціни. Також можемо надати і такі поліграфічні послуги, як ксерокопія, кольорова ксерокопія, а також різографія.
Чекаємо на ваші дзвінки за телефонами 68-98-05, 57-06-50 або 050-304-04-45. Також до нас можна звернутись за електронною адресою: laudit2@mail.ru
 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
296 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
309 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
309 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
310 дней назад

Вся лента активности