Юрій Бублик: «Я відкритий для виборців і для преси»

20 мая 2012 - Администратор
article36.jpg

Скажи, як ти збираєшся працювати, і я скажу, хто ти... Це перефразоване відоме народне прислів’я вельми доречно навести з огляду на те, що 15 січня урочисто відкриті громадські приймальні народного депутата-мажоритарника свободівця Юрія Бублика у його 145-му виборчому окрузі на Полтавщині.

Хліб-сіль народному депутату, освячення приміщення, гарні слова про співпрацю від представників влади Полтавського району та пісенні віншування від народного ансамблю «Берегиня» Ковалівського сільського Будинку культури — таким був сценарій відкриття громадської приймальні у селі Ковалівка. Знаходиться вона у сільській раді, а керуватиме нею й прийматиме виборців авторитетна в селі людина, колишній вихователь-методист дитсадка, а нині — помічник-консультант Ю.Бублика Любов Шостак.

Адреса громадської приймальні Ю.Бублика у Котельві — вул.Жовтнева, 208 (Будинок кооператора). Затишну кімнату приймальні, господинею якої є помічник-консультант народного депутата Ніна Сідько, теж освятив настоятель Горбанівського храму, що поблизу Полтави, отець Василь. Юрій Бублик вручив Н.Сідько символічний ключ від громадської приймальні. На церемонію відкриття завітало чимало пересічних жителів районного центру, сільських голів; відповідальні працівники Котелевської РДА та районної ради передали вітання від своїх очільників. З нагоди урочистостей відбувся концерт.

15 січня відкрилося п’ять громадських приймалень Юрія Бублика

15 січня відкрилося п’ять громадських приймалень Юрія Бублика

Ще одна — центральна громадська приймальня — відкрилася у центрі Полтави, у новому будинку по вул.Котляревського, 6. Це — сучасне приміщення, у якому простір може трансформовуватися (залежно від потреб) розсувними стінками. Тут є просторий зал для прийому громадян, робочий кабінет народного депутата Юрія Бублика, кімната для роботи помічників-консультантів, прес-центр, який також може використовуватися для нарад і семінарів. Приймальня обладнана відповідно до сучасних офісних стандартів і навіть має іграшки для дітей, які приходитимуть сюди з батьками. До речі, саме 6-річний Макарко Соловей разом з народними депутатами України, членами парламентської фракції ВО «Свобода» Юрієм Бубликом та Олегом Сиротюком перерізав стрічку під час урочистого відкриття приймальні.

15 січня відкрилося п’ять громадських приймалень Юрія Бублика

15 січня відкрилося п’ять громадських приймалень Юрія Бублика

І під час виборчої кампанії, й після обрання до Верховної Ради Юрій Бублик демонструє відкритість, публічність і послідовність у своїй діяльності. Не було жодного депутата від Полтавщини (та й в Україні) за сім скликань парламенту, котрий би на початку своєї каденції відкрив п’ять громадських приймалень (четверта — у Київському районі Полтави — по пров.Спортивному, 4-б, офіс 201, п’ята — пересувна громадська приймальня на базі мікроавтобусу, який за оприлюдненим у пресі графіком виїжджатиме у села Полтавського та Котелевського районів).

На сайті народного депутата Ю.Бублика вестиметься on-line-трансляція з веб-камер усіх приймалень. Відбуватимуться on-line конференції з парламентарієм. На його сайті, що був презентований журналістам під час прес-конференції Юрія Булика та Олега Сиротюка, можна знайти повну інформацію про діяльність нашого народного обранця та його помічників-консультантів. І це теж новація, адже зазвичай депутати не люблять афішувати, кого вони працевлаштували на посади помічників-консультантів, — своїх родичів чи особистих масажисток та кухарів. Інформація про усіх помічників-консультантів із зазначенням сектору, за який вони відповідають, також є у кожній громадській приймальні. Тема першої on-line-конференції уже визначена: «Перші 10 днів роботи громадських приймалень».

15 січня відкрилося п’ять громадських приймалень Юрія Бублика

15 січня відкрилося п’ять громадських приймалень Юрія Бублика

Громадську приймальню по вул.Котляревського, 6, освятив архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір. Цього ж дня у новому офісі Юрій Бублик зустрівся з журналістами місцевих та центральних ЗМІ, органів державної влади та силових структур, громадськими активістами та творчою інтелігенцією. Він висловив сподівання, що його громадські приймальні вирішуватимуть соціально значущі проблеми та допомагатимуть виборцям у захисті їхніх порушених прав.

Для активних громадян запроваджена система так званих соціальних ліфтів. Якщо в когось є необхідні знання, натхнення, бажання покращити життя на Полтавщниі й в Україні, а також працювати в команді Юрія Бублика, можна залишити інформацію про себе на сайті народнорго депутата.

У громадській приймальні у Полтаві по вул.Котляревського, 6 працють помічники-косультанти народного депутата. Режим роботи приймальні: понеділок- п’ятниця — з 10.00 до 18.00, у суботу — з 10.00 до 17.00.

Прес-служба народного депутата України Юрія Бублика

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
296 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
309 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
309 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
310 дней назад

Вся лента активности