Актуальне за тиждень...

9 апреля 2018 - Aleksandra
article8307.jpg

 Що, окрім вивезення ртутних ламп та зникнення паспортів-книжечок трапилось за тиждень?

 

Завершилася ера паспортів-книжечок. Відтепер міграційна служба видає документ лише у формі ID-карток. Якщо людина отримує паспорт вперше, загубила чи зіпсувала колишній, або хоче змінити прізвище — все це роблять уже у вигляді ID-паспорта. Детальніше — у наступному сюжеті. 

 

 Кілька десятків військовослужбовців влаштували акцію протесту на КПП навчально-тренувального центру військ зв'язку збройних сил України. Причина — невиплата грошового забезпечення.. 

 

 

 

 Через глибоку яму прямо біля зупинки "Краєзнавчий музей" територія перетворилася на аварійну. Полтавці привертали увагу до якості полтавських доріг в оригінальний спосіб — у ямі встановили фото мера Полтави та його заступника.   

 

 

 

Звалище розбитих ртутних ламп вивезли з Полтави. Їх повантажили у вагони. Територію розрівняли бульдозером. 

 

 

 

 

 

 

 

У Полтаві відкрили меморіальну дошку учаснику АТО Денису Часовому, який загинув під час виконання бойового завдання в Луганській області. Встановили її на фасаді ПТУ № 21. На відкриття зібралися близькі, друзі та знайомі хлопця. 

 

 На Соборному майдані, 9 квітня, відбувся 5 Великодній ярмарок. Вилучені кошти вирішили розділити на 3 рівні частини. 1/3 благодійному фонду «Від серця до серця», 1/3 на лікування аораненим військовим, 1/3 на фронт.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вода в річках , на території Полтавщини, досягла критичноого максимуму. Так, вода у річці Сула піднялася на 89 сантиметрів і вийшла в заплаву у Лубнах. Ріка Псел підняла свої води на 81 сантиметр, це зафіксували у Гадячі. Ріка Хорол піднялася на 39 сантиметрів, це вдалося виявити у Миргороді. У річці Ворскла рівень води піднявся на 89 сантиметрів. Це зафіксували у пункт спостереження в селі Чернеччина Охтирського району Сумської області. На 27 сантиметрів Ворскла піднялася у Полтаві. 


Олександра Гавриленко.

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
207 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад

Вся лента активности