Актуальне за тиждень...

9 апреля 2018 - Aleksandra
article8307.jpg

 Що, окрім вивезення ртутних ламп та зникнення паспортів-книжечок трапилось за тиждень?

 

Завершилася ера паспортів-книжечок. Відтепер міграційна служба видає документ лише у формі ID-карток. Якщо людина отримує паспорт вперше, загубила чи зіпсувала колишній, або хоче змінити прізвище — все це роблять уже у вигляді ID-паспорта. Детальніше — у наступному сюжеті. 

 

 Кілька десятків військовослужбовців влаштували акцію протесту на КПП навчально-тренувального центру військ зв'язку збройних сил України. Причина — невиплата грошового забезпечення.. 

 

 

 

 Через глибоку яму прямо біля зупинки "Краєзнавчий музей" територія перетворилася на аварійну. Полтавці привертали увагу до якості полтавських доріг в оригінальний спосіб — у ямі встановили фото мера Полтави та його заступника.   

 

 

 

Звалище розбитих ртутних ламп вивезли з Полтави. Їх повантажили у вагони. Територію розрівняли бульдозером. 

 

 

 

 

 

 

 

У Полтаві відкрили меморіальну дошку учаснику АТО Денису Часовому, який загинув під час виконання бойового завдання в Луганській області. Встановили її на фасаді ПТУ № 21. На відкриття зібралися близькі, друзі та знайомі хлопця. 

 

 На Соборному майдані, 9 квітня, відбувся 5 Великодній ярмарок. Вилучені кошти вирішили розділити на 3 рівні частини. 1/3 благодійному фонду «Від серця до серця», 1/3 на лікування аораненим військовим, 1/3 на фронт.

 

 

 

 

 

 

 

 

Вода в річках , на території Полтавщини, досягла критичноого максимуму. Так, вода у річці Сула піднялася на 89 сантиметрів і вийшла в заплаву у Лубнах. Ріка Псел підняла свої води на 81 сантиметр, це зафіксували у Гадячі. Ріка Хорол піднялася на 39 сантиметрів, це вдалося виявити у Миргороді. У річці Ворскла рівень води піднявся на 89 сантиметрів. Це зафіксували у пункт спостереження в селі Чернеччина Охтирського району Сумської області. На 27 сантиметрів Ворскла піднялася у Полтаві. 


Олександра Гавриленко.

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
jamievh2 регистрируется. Приветствуем!
3 часа назад
elnoraca18 регистрируется. Приветствуем!
11 часов назад
Scottnug регистрируется. Приветствуем!
1 день назад
juanakt2 регистрируется. Приветствуем!
1 день назад

Вся лента активности