День святого Валентина об'єднує серця

14 февраля 2018 - Aleksandra
article8086.jpg

 Рік тому їх звела соціальна мережа, а вже сьогодні, в День всіх закоханих, вони стали чоловіком та дружиною. Все це про молодят Анастасію та Дмитра…

 – Познайомилися ми дуже давно в соціальній мережі. Мабуть, як і багато хто з молоді. Цим вже нікого не здивуєш. Вирішили одружитися саме сьогодні. У мене було 12 лютого день народження. Тож хочемо, щоб всі свята були поряд, - розповіла наречена.

Дмитро додає, що відразу зрозумів, що Настя його майбутня дружина.

Їх весілля стало особливим не лише через дату, а ще й через те, що на це свято прийшов міський голова Полтави Олександр Мамай та начальник Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Олег Тимченко і велика кількість журналістів.

Через таку прискіпливу увагу до їх пари з боку ЗМІ, молодята почувають себе в ролі супер-зірок, проте радіють, що матимуть безліч фото і відео зі шлюбної церемонії.

В залі для урочистої церемонії міського голову застала ностальгія, він згадав своє весілля, яке відбулося більше 30 років тому у цій самій залі:

– Коли ми одружувалися були зовсім інші часи. Дружок і дружка після розпису нам побажали дожити до срібного весілля. Але я їх не почув, бо думав, що такого не буває. Потім пройшло 25 років, ми з дружиною думали, що срібне весілля буде на наступний рік, а на наступний рік згадали, що воно було в минулому році. І не так давно ми теж були на одному срібному весілля в наших знайомих. Один із друзів побажав їм прожити разом ще стільки ж. А подружжя ювілярів повернулося до нього і кажуть: «А чому це ви нас обмежуєте?». Тому, шановні молодята, я вам бажаю, щоб ніхто вас не обмежував!

Крім побажань, міський голова підготував для молодят подарунок – триденну подорож до Львова на шістьох.

Як виявилося, сьогоднішній день є рекордним по кількості весіль, розповідає Олег Тимченко:

– У кожної людини є багато знакових подій в житті. Одна з них – це створення нової родини. І символічно, що саме сьогодні в день закоханих на весільний рушник на Полтавщині стануть 70 пар. В минулому році цього дня одружилося 50 пар. Загалом сьогодні по Україні кількість наречених, які стануть на весільний рушник – 1830. 

Крім того, 8 пар, які сьогодні одружуються, скористалися послугою «Шлюб за добу». 

– Загалом, на Полтавщині з початки дії цієї ініціативи, нею скористалися 356 пар. З них 38 пар уклали шлюб в перший місяць року. І хочеться констатувати, що з цих 356 пар, які одружилися «за добу» відсутнє розлучення, – додав посадовець.

 А приємним подарунком для майбутніх молодят стане безкоштовна церемонія заручин.

Начальник Шевченківського відділу ДРАЦС, де власне і відбувалася урочиста церемонія укладання шлюбу Насті і Дмитра, Любов Висоцька розповіла, що до сьогоднішнього готувалися дуже ретельно:

– Сьогодні робочий день розпочався о восьмій годині ранку і ми вже встигли зареєструвати 12 пар. До кінця дня плануємо одружити 40 пар. З них 10 пар обрали урочисту церемонію. В рамках пілотного проекту «Шлюб за добу» – 7 пар. Минулого ж року, кількість пар, які вирішили побратися в День закоханих була значно меншою. Здається, було лише 6 таких пар.

Цікавий факт: на сьогоднішній день полтавців застає кохання у досить різном віці. Согодні наймолодшій нареченій було 20 років, а найстаршим нареченим виявився чоловік 64 років.

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
регистрируется. Приветствуем!
5 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
5 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
7 дней назад
Libertnbromo регистрируется. Приветствуем!
77 дней назад

Вся лента активности