Здорожчення відбудеться

23 апреля 2018 - Aleksandra
article8328.jpg

 Перевізники розпочали продаж квитків по 6 гривень.

 Користувачка Фейсбуку Тетяна Вербова опублікувала в соцмережі фото квитка, який отримала її донька, сплативши за проїзд у автобусі. На талоні вказана ціна проїзду – 6 гривень. Це попри те, що нині ще діє тариф, затверджений 28 грудня 2017року: 5 гривень на проїзд в автобусах та 3 гривні у тролейбусах.

 

 

 

Керівник ТОВ «Євробус Полтава» Михайло Костов підтвердив, що нові квитки надрукували в очікуванні підняття ціни на перевезення:

– Нові розрахунки подали в міську раду місяць тому. Попередній розрахунок проводили ще у січні 2017 року. Зараз перерахували відповідно до нової мінімальної зарплати, яка піднялася з нового року. Тому чекаємо, що проведуть перерахунок і ціна на проїзд зросте.

На питання, чи знають про судову тяганину за повернення проїзду по 4 гривні, апелює до подорожчання й паливно-мастильних матеріалів.

– Якщо можна було б повернути зарплату по 1200 гривень мінімальну і зменшити ціну пального із 26 гривень за літр до 14, то тоді й проїзд по 4 гривні можна повертати. А так це піар депутатів. Не може бути той самий тариф, що й 2014 року, коли все подорожчало. Говорять, що автобуси їздять на газу, але ж це не так. Їздять на тому ж дизпаливі та бензині. Як можна вимагати якості перевезення, справності транспорту, якщо ми повинні його за щось ремонтувати, платити людям нову мінімальну зарплату, – говорить Костов.

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
177 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
189 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
189 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
191 день назад

Вся лента активности