Конотоп. Ліричний відступ номер раз.

9 августа 2013 - Evgeniya
article169.jpg

Це щоб злегка доохопити масштаб трагедії.

 

Дані копіїї були надані мені Лігою громадських організацій м. Полтава "Полтавська громада"

Яворенко Євгенія

Комментарии (2)
Громада # 9 августа 2013 в 16:13 0
Нічого дивного, це багаторічна відпрацьована схема Коножоп, а сестра при ній завжди допомогає побори збирати, разводняки організувати, брудом та наклепами людей покривати, фальсифікацією документів та скарг займатися.Подлі тварюки.
Яблуко від яблуні далеко не падає, ій також дійсно у 2011 році припинено державну службу за корупційні діяння. Скільки людей постраждало від цих двох сестричок-венер...чок.
Ця ж гадина підставила всіх своїх наступників, та місяць тому определила головного спеціаліста Кухара Я.М. щодо відкриття кримінального провадження на яких фальшувала та писала заяви в міліцію з наклепами, якого затримали при отриманні 2 штук деревянних.
А кілька місяців тому, в Києві начальника департамента Держспоживінспекції здала, у которого стажувалася, Його затримали на хабарі. І тримає земля таких моральних уродів.
обойма # 12 августа 2013 в 22:49 0
молодец мужик, своей гражданской позицией не остался в стороне этого беспредела. Не промолчал. Решил гадину на место поставить, привыкла как на рынке должностями барыжничать. Бездарей наберет, не к кому за помощью и советом обратиться.Если б часть украинцев была такой принципиальной, то и жили бы лучше.А так говне по уши и просвета никакого.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
272 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
285 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
285 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
286 дней назад

Вся лента активности