Конотоп. Розділ другий.

7 августа 2013 - Evgeniya
article164.jpg

"Встати! Суд іде!" А куди іде і як іде — це питання трете...

Виявилось, що судове засідання над Конотоп Н. М. було приховане. Не закрите, ні. Різниця як ви здогадались велика, адже на закрите судове засідання немає вільного доступу стороннім слухачам. Засіданню по конкретно даній справі такого статусу не надали, але задля запобігання додаткових проблем та розголосу його просто ПРИХОВАЛИ.

"В ході його розгляду суддею Октябрьського районного суду м. Полтава Савченко А. Г. були перекручені всі факти" (витяг із звернення до президента України). Тож, розглядаючи докази не вздовж, не впоперек, а конкретно по діагоналі, даний представник феміди перекваліфікував справу Конотоп за іншою статтею КК України та звільнив головну обвинувачену від реального покарання. Апеляційний суд ситуації також не змінив. Хочу зауважити, що за деякий час до цього судового засідання, а саме з кінця січня 2011 року розпочалася 9-ти місячна  перевірка діяльності Конотоп Н. М. За її результатами був навіть складений акт про виявлені порушення у сфері господарської діяльності управління за час керування даної особи (розкрадання буджетних коштів на суму понад 30 тисяч гривень — "фіктивна закупівля" канцелярських товарів та програмного забезпечення, "фіктивні транспортні послуги" при відсутності транспортних засобів в управління і багато іншого). Тож вирок суду я можу назвати якнайменше дивним і такими ж дивною мені здається реакція прокуратури на цю справу на той час. Не було зроблено жодних відповідних дій стосовно цього безладу.

"6.12.12р. Вищий спеціалізований суд України скасував рішення судді Октябрьського районного суду м. Полтава та колегії суддів Апеляційного суду Полтавської області, та направив на новий розгляд до Октябрьського районного суду м. Полтави. Розгляд кримінальної справи по обвинуваченню Конотоп Н. М. через 3 місяці після скасування неправосудного рішення, призначений на 25.02.2013р. головою Октябрьського районного суду м. Полтави Струковим А. М." (витяг із Звернення Громадської спілки "Ліга громадських організацій" м. Полтави "Полтавська Громада" до Прем'єр-міністра України Азарова М. Я. а також до засобів масової інформації).

Але, незважаючи на те, що справу ще не закрито, тривають розслідування і перевірки, наказом Державної інспекції захисту прав споживачів України Конотоп Н. М. була на правлена на стажування на посаді (Увага!) Начальника територіальної інспекції захисту прав споживачів. За цей період відбулося багато цікавого. Напевно таки відчуття повної безкарності робить свию чорну справу.  Наталія Михайлівна і до всих цих судових розбірок не дуже панькалась із підлеглими. Відомо, що повсякчасно порушувались права і свободи працівників установи: не оплачувалась заробітна плата, не давались щорічні відпустки, ніхто не міг піти на лікарняний, а також, мотивуючи великою кількістю звернень був ненормований робочий день. Також цей самий багатостраждальний штат управління був укомплектований лише на 40-50%. Тепер же до всього цього букету додалися ще й погрози працівникам та їх постійні приниження оскільки декотрі з них стали свідками звинувачення по кримінальній справі своєї керівниці. Підпало під моральний тиск також і багато підприємців нашого міста. Під час керівництва Конотоп Н. М. жодного разу не було назначено людини на посаду її заступника. Підсумовуючи дані випливає, що за період 3 квітня 2010 року по січень 2011 року з управління було звільнено 17 працівників, утому числі з порушенням умов трудового законодавства України, а відповідною службою (територіальним Департаментом Національного Агенства україни з питань державної служби який очолює пан Черчатий О. І.) на всі ці порушення закривались очі. Тому не залишається загадкою, як саме Начальником Інспекції могла стати особа, стосовно якої до моменту призначення розглядається судом кримінальна справа за фактом хабарництва і стає зрозумілим, як у 2010 році на державну службу приймалися особи, які не відповідали вимогам та критеріям займаних посад, без проведення конкурсів. Просто повним хотом йшла така собі торгівля посадами. Також відбувалася абсолютна ігнорація панною Конотоп будь-якої співпраці з громадськими організаціями міста.

А тим часом суддя Струков О. М. повільно розпочинає новий судовий розгляд кримінальної справи. І знову під "грифом таємності", і знову приховуючи відомості щодо призначених засідань...

Далі буде...

 

Євгенія Яворенко

Комментарии (7)
Нетудихата # 7 августа 2013 в 19:38 0
Все покупається та продається. Правоохоронна та судова системи прогнили знизу до верху.А Конотопська відьма використовує гнилу систему у своїх інтересах. Покупає по черзі механізми гнилої системи, уникаючи відповідальності та сотрясає державний орган протягом 7 років, розкрадаючи державний бюджет, підприємців та власне збагачується за їх рахунок.
Evgeniya # 8 августа 2013 в 11:00 0
Нетудихата (91.124.6.211)
Все покупається та продається. Правоохоронна та судова системи прогнили знизу до верху.А Конотопська відьма використовує гнилу систему у своїх інтересах. Покупає по черзі механізми гнилої системи, уникаючи відповідальності та сотрясає державний орган протягом 7 років, розкрадаючи державний бюджет, підприємців та власне збагачується за їх рахунок.
совість2 # 8 августа 2013 в 12:18 0
Пока мовчим таке і робиться!
Спостерігаємо на відстані! А такі "чесні" це використовують!
Совість2 # 8 августа 2013 в 12:43 0
Поки мовчимо і спостерігаємо з боку, моя хата з краю, так буде!!!
роберт # 8 августа 2013 в 14:00 0
правосуддя за законом розпочнеться, коли бабло у Конотоп Н.М. закінчиться, витрате на купівлю паскудних рішень та торгів із системою. Для правоохоронної та судової системи- це механізм збагачення. Конотоп намагається відкупитися від системи, представники системи будуть шукати відкупу від гріхів за спорчене сумління перед Богом. Але за все прийдеться відповісти до 7-го покоління. Треба своєчасно замислитися.
Fantomas # 8 августа 2013 в 14:38 0
Зеленка кончится у Конотоп, начнется правосудие по закону.А пока бабло есть, покупает прокуроров и суддей. Это ж золотое правило нынешней действительности. Попользуются и выбросят, как использованный презерватив.Сколько ниточки не виться, конец прийдет все равно. Как не стараться припрятать злодеяния, как ни умалчивать, все тайное становится явным. Заруби на носу Наташа.
Малятко # 8 августа 2013 в 16:53 0
Все куплено. Всіх продано.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
272 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
285 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
285 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
286 дней назад

Вся лента активности