Конотоп. Розділ перший

6 августа 2013 - Evgeniya
article162.jpg

Ця стаття перша з циклу публікацій про справу колишнього начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів. Долучайтесь, читайте, аналізуйте.

Коли звертаєшся до держави по свій законний захист  то  хочеться мати надію, що всі твої права дійсно будуть боронити. Адже ти робив свій вибір, ти обирав цих людей, як таких, що будуть наділені владою справедливо розсуджувати хто правий, а хто ні. Та як кажуть - мабуть це існує десь в іншому, паралельному світі і аж ніяк не на тій території яку ми називаємо Україною. Так склалося, що ті кого ми з вами нібито наділяли повноваженнями  захищати наші з вами права  (а подейкують, що це і від нашого вибору зовсім не залежало)  дуже часто ці ж самі права й порушують.

У кожного з нас (я впевнена) траплялись випадки коли його дурили в магазинах або на підприємствах, що надають певні послуги або товари. Скільки в одному тільки нашому місті неправильно встановлених або не встановлених взагалі вікон та дверей, скільки продано неякісної побутової техніки і тим паче не злічити скільки продано недобросовісними торговими точками неякісних, відверто прострочених або неправильно збережених продуктів харчування. Що ви робите в такому випадку? Особисто я вивчила одну вправу під назвою "махання рукою на проблему". Але для того, щоб вирішити ваші питання з такими недбалими підприємцями існує певна служба і називається вона Інспекція з питань захисту прав споживачів. Майже всі знають про неї, дехто можливо навіть і писав туди скарги на шахраїв від ринку надання послуг та товарів. Але здебільшого склалася думка, що все це безрезультатно. І у випадку нашого конкретного міста є навіть причина, чому люди не довіряють вирішення своїх питань цій організації. І в причини навіть ім'я є - Конотоп Наталія Михайлівна, в минулому начальник Інспекції з питань захисту прав споживачів.

Ооо! Історія перебування даної конкретної жінки на даній конкретній посаді дуже барвиста і сповнена дивовижних фактів. Розпочала свою керівну  ходу ця вельмишановна пані у 2007 році і за чотири роки довела структуру до невпізнаного стану.

"З 2007 року по теперішній час дану структуру будоражить Конотоп Наталія Михайлівна - державний службовець четвертої категорії сьомого рангу, яка в четвертий раз після свого звільнення з різних підстав, любою ціною повертається на посаду. При цьому, не виподково кожного разу працівники вказаного органу звільняються майже у повному складі. Своєю "високою моральністю", свавіллям та безладом, Конотоп Н. М. відома на теренах Полтавщини" (цитата із звернення Ліги громадських організацій Полтавщини до президента України Януковича В. Ф.)

І ось нібито сталося. Справедливість відновлено: "19.01.2011р. Конотоп Н. М. затримна правоохоронними органами за фактом отримання хабаря від приватного підприємця Мішкова В. Даний факт задокументовано та підтверджено невідворотними доказами. В слідуючому, Конотоп Н. М. висунуте обвинувачення ще по п'яти епізодах. Порушена кримінальна справа за ч. 2 ст. 368 КК України, Конотоп Н. М. відсторонена від посади начальника управління." (цитата з вищезгаданного звернення).

Але... Якби все було так просто ми б напевне і не розпочинали публікувати цикл статей присвячений цій справі. Наше видання завжди відкрите для читачів. Тож - далі буде... Не сумнівайтеся.

Євгенія Яворенко

Комментарии (7)
Совість2 # 7 августа 2013 в 16:20 0
Корупція проїла всі гілки влади.
Надія на самих себе.
Правник # 7 августа 2013 в 20:27 0
Справедливість настане тоді коли за злочини та знущання Конотоп понесе відповідальність!
А так сотрясіння повітря, а вона покупає по черзі суддів та прокурорів, отримуя необхідні рішення. Абсурд. Перебуваючи в судових засіданнях по даній кримінальній справі стає смішно, як Струков розглядає кримінальну справу нібито не по суті, а цікавиться інтимними вигаданими Конотоп тонкощами із заявником-підприємцем. Вона мабуть вважає себе секс-бомбою або супер-моделью. Треба частіше у дзеркало дивитися!!!
Судові засідання- модель секс по телефону. Різниця в суді безкоштовно суддя слухає, а по телефону за гроші.
ПРОХОЖИЙ # 7 августа 2013 в 20:41 0
Нічого страшного, потім судимості "знімуть", і можна балотуватися на Президента, і ГОЛОВНЕ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРОСТИХ УКРАЇНЦІВ
Evgeniya # 8 августа 2013 в 11:29 0
Любі наші відвідувачі, ми дуже вдячні вам за коментарі і просимо пробачення за незручності. До вас велике прохання зарееструватися на сайті і тоді ваші коментарі будуть відображатися. Дякую.
Совість2 # 8 августа 2013 в 12:23 0
Не будь байдужи, тоді можеш сподіватися на підтримку порядних людей!!!
Gun # 8 августа 2013 в 14:18 0
Конотоп треба в номінації "Кращий корупціонер Полтавщини" висунути, як таку що протягом кількох років творить "дива" та до сих пір не притягнута до відповідальності. Переплюнула відому представницю МСЕК, який приділялася увага і по телебаченню, і ЗМІ. А номінацію віце- дати тим, хто допомагає Конотоп.
Fbr # 8 августа 2013 в 20:37 0
Эта кобыла при коммунизме будто живет, раньше скидку просила на товар, а сейчас все бабло идет на суды так обнаглевшая ходит наглым образом отбирает шмотки бесплатно, потом товар "конвертирует" в валюту. А предприниматели лохи попускают стерву.Объединились бы та порвали как бобик тряпку.
Ни как не нажрется, за фрукты и продукты не расчитывается.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
272 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
285 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
285 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
286 дней назад

Вся лента активности