Конотоп. Розділ п'ятий.

10 августа 2013 - Evgeniya
article173.jpg

Жила, живе та здається буде жити...

А таки живучість даної жінки як посадовця просто вражає. Мало хто може похизуватись тим, що під час судових розбірок з приводу доведеного факту хабарництва він може не просто залишити собі робоче місце, а й підтримувати постійну пригрітість посади.Так відомо, що незважаючи на згаданий в попередній статті наказ виданий Держспоживінспекцією україни про остаточне звільнення пані Конотоп зі служби та займаної посади, пані Якимчук Л. В. вирішує це питання місцево і на свій розсуд. Вона одноосібно, видаючи та підписуючи свій власний наказ, назначає Конот Н. М. на посаду начальника відділу контролю у сфері внутрішньої торгівлі, послуг, реклами та розгляду звернень громадян Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області. Ще й прикрилась проведеним з цього приводу конкурсом, а також знову надала їй 7 ранг держслужбовця. І все це під номером 53/К від 19 липня 2013 та за обома підписами: Якимчук як в. о. начальника та погоджквальним з цим документом від Конотоп. Щеб вона не погоджувалась. Тож виявляється, що над цими двома взагалі немає ніякої влади. Навіть безпосередне начальство з Києва. Адже там ні сном ні дохом про таке призначення і відповідного наказу але вже з їхньої сторони просто не існує.

Та не всі можуть витримати таку нахабність і того ж  таки 19 липня в стінах Інспекції нашого міста стався прикрий інцедент. Головний спеціаліст із запобігання корупції Баштовий В. В. намагався напевне власноруч розрубати цей Гордійов вузол та спробував витурити Конотоп Н. М. з "робочого" місця. Зрештою, він спробував зробити те, що вже два роки намагається впорядкувати наша судова система. Сама ж Конотом в цій ситуації не розгубилася і не полінувалася, а швиденько написала доповідну записку на Баштового на ім'я в. о. начальника інспекції Якимчук Л. В. Ну про те що нахабства зробити це їй і так не займати ми вже з вами здогадались. На цю записку представники Ліги громадських організацій м. Полтави "Полтавська громада" склали свій відповідний акт про те, що дії Баштового таки були протиправними.Помста не змусила чекати себе дуже довго. Наказом за номером 56/К від 29 липня 2013 року відиним та підписаним в. о. начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у полтавській області Якимчук Л. В. були депремійовані у повному обсязі головні спеціалісти відділу ринкового нагляду Кухар Я. М., Ідрісов А. І., Бєльчин Д. О. та головний спеціаліст із запобігання корупції Баштовий В. В.. Тим же самим наказом були премійовані у розмірі 6500,00 грн. та 1000,00 грн. головні спеціалісти відділу начебто начальником якого є Конотоп Н. М., а саме Садовський М. Ю., Дерябіна І. В., Мочалова Т. М. та Калашник Д. І. Допомагали відбиватись чи як?

В цей час прокуратура все продовжувала досудеве розслідування по справі самої Конотоп Н. М. А суд продовжував судові засідання. Якось неадекватно продовжував. Дрібними перебіжками і постійно міняючи напрямок руху, час та дату проведення та не повідомляючи про це заздалегідь. Напевне аби відкриті слухання не були достатньо відкритими та резонуючими. Таким чином було виграно багато вільного часу для вільних дій і саме тому 30.07.2013 Октябрьський районний суд м. Полтави виніс вирок, яким засудив Конотоп Н. М. за ч. 1 ст. 365 КК України до позбавлення волі строком на два роки без призначення додаткового покарання і тут же звільнив її від основного покарання на підставі п. "г" ст. 1, ст.ст. 6, 9, 10 Закону України "Про амністію у 2011 році" від 08.07.11р. Це судове рішення ще не набрало законної сили і наразі вирішується питання про його апеляційне оскарження. Шанси на те, що Конотоп Н. М. таки притягнуть до крімінальної відповідальності є, але воні мізерні і тануть з кожною хвилиною. В мене залишилось лише одне запитання до господврів нашого міста, області та країни - вам самим не обридла ця нахаба, чи не муляє вона вам очі, че не бісить своєю поведінкою адже вона відверто компроментує вас та рівень вашої влади? Авторитет і так підірвано але нехай не здається, що падати нижче вже нема куди...

Євгенія Яворенко

PS: ця тема не закрита і ме ще неодноразово повертатимемось до неї тож ласкаво просимо на сторінки нашого сайту.

Комментарии (25)
Захисник Вітчизни # 10 августа 2013 в 17:01 0
Нічого не боїться Струков, почуває себе "владикою" ухвалюючи неправосудне рішення, вважає себе не досяжним. Як і Бурбаку вдалося уникнути "Дамоклова меча".Але і палка раз в житті може стрельнути. Місяць тому вже одного недосяжного із м.Кіровограда за винесення неправосудного рішення районним судом м.Кременчука засуджено на 6 років позбавлення волі.То може й так статися з кимось із наступних дійових осіб по даній резонансній справі.Якщо ніза що Конотоп притягти до кримінальної відповідальності за кілька років злочинної діяльності, яку викладено в статтях, то може на лаві підсудного хтось з'явитися із причетних "Конотопських криш".
Петро Мельник також почував "Господарем життя в Ірпені та навколо", але іноді чистка відбувається і в своїх колах,мабуть це доцільно проводити періодично. Але ж мабуть таких, як Петя і Конотоп не судять, одну вдруге довели за 2,5 роки аж до Амністії силами прокурора області, суддєй Савченко А.Г. та Струкова, а найближчим часом когось у складі колегії суддів Апеляційного суду, визначеному при "електронному розподілі" справ.Струков зачастив до Апеляційного суду, хвилюється мабуть. Держава витратила мільйони на електронні браслети для підсудних, напередодні речник МВС хизувався ефективностю даної системи, а Петро зник. Шукають його всі та мабуть і не знайдуть. Він вже в Монако чи Зімбабве нетрадиційно лікується.Місце ректора вільне, мета досягнута. Так як і пан Галицький, який відомий кілограмами золота, брильянтами, мільйонами долярів, євро вилученими, продовжує працювати в службі зайнятості, але не керівником. Країна непуганих мавп.
Vera # 26 сентября 2013 в 21:46 0
Конотопские крыши меняются на "Якимчук" - и.о. начальника проявляла свой недюжий талант и раньше, если следите за криминальной хроникой, в этом году полтавская милиция закрыла цех по разливу самодельной водки, и что интересно все это проводилось на предприятии, которое принадлежит Якимчук, как вам такая защита потребителей ?
TOMMY # 10 августа 2013 в 17:37 0
Как в коммунистические времена, все помнят лозунг "Ленин жил, Ленин жив, Ленин будет жить". Так и про Конотоп выходит, не заурядная личность. Надо Мамаю предложить на сессию вынести вопрос о переименовании улицы Фрунзе- самой протяженной в городе, (она рядом там живет) на улицу имени Конотоп, как сотрясающей город коррупцией и ушедшей от ответственности , а на Пушкина, 16 мемориальную мраморную доску за счет бюджетных средств ОДА.
Jerry # 10 августа 2013 в 18:51 0
"Свободівці" зносять повсемістно пам'ятники Леніну, так може ім підсказати, що замість нього в Полтаві, неподалік від Будинку з химерами По Вул.Пушкіна,16 поставити в повний натуральний розмір статуру КОНОТОП. Всі будуть поруч проходити та проіжджати, пам'ятати що вона ще є, жила, жива і буде жити. А кожного року після смерті на 15 березня у Всесвітній день захисту прав споживачів, захищені споживачі та представники влади міста, області будуть покладати квіти та великими сльозами заливатися. А ще присвоїти при житті звання Заслуженого працівника Держспоживінспекції України та заснувати Ордень Принцеси Наталлі.
Cоюз споживачів # 10 августа 2013 в 18:24 0
Дійсно в захисті пра споживачів відбувається бестселлєр протягом кількох років. При Конотоп там відбувається якийсь справжній питомник коррупції та злочинності, при цьому ій вдається варирувати і всіма маніпулювати, красномовству ій не займати. Прибрала двох наступників на протязі 4-х місяців, відомо що це відбувалося за ії участю. З меншими зусиллями, Волков повернувся на Донбас, Лукомський самостійно уступив дорогу на трон "Принцесі", потім запроторила молодого підлеглого (він ій був вже не потрібаен, його ресурс використаний та багато знав)- відкрито кримінальне провадження , а тепер взялася за колишнього прцівника ГУБОЗу, який є зайвим вухом та оком в державній установі. Даже заяву додумалася в ментовку подати на нього, уделала його.
Cпільнота # 11 августа 2013 в 10:46 0
Питання щодо професійності головного спеціаліста по боротьбі та протидії корупції інспекції, якщо він не знає що потрібно робити для припинення протиправних та незаконних дій державних службовців органу, в якому він зобов'язаний слідкувати за дотриманням законів.
Як вбачається із публікацій там цілий букет порушень. Якщо набридне комусь Конотоп та внов призначена в.о.начальника інспекції, відповідати буде саме він, або другий варіант він та в.о.Якимчук, а Конотоп буде знов чистою....Так, що хай вчасно замислиться.
Совість2 # 10 августа 2013 в 21:40 0
Ми викохали монстра!" Фракенштейн Полтавщини"!!! Корупція безвідповідальність на всіх щаблях влади, а "мовчання телят"- це ми, спонукає до цього у все більших і більших розмірах!!! Ми мовчимо за підвищення тарифів на проїзд. на комунальні послуги , за неякісні послуги , за неякісний реалізований товар, за некісні продукти споживання в дитячих таборах та санаторіях, магазинах, а інспекція по захиту прав споживачів в особі Конотоп (вона профі) за "мовчання ягнят "бере собі хабарі, а вони все несуть і несуть. Всім добре !!! Аптеки працюють, лікарі задіяні! Замкнуте коло. Годі мовчати і чекати що хтось!! Приєднуйся і вислови свою думку!
Совість2 # 10 августа 2013 в 22:34 0
Давайте запропонуємо номінацію "Конотоп- звезда Полтавщини!!!" і нагороджувати всіх їй подібних такою відзнакою: суддів, прокурорів, чиновників різних рівнів, представників наших(їхніх) органів. Започаткуємо таку рубрику. Ну як!?
Громада # 10 августа 2013 в 23:04 0
Згоден, відомих та почесних громадян Полтавщини треба чествувати, щоб іх пам'ятали покоління. А номініровать можна наприклад Конотоп в номінації "Мега зірка Полтавщини". а потім відправити ії на "Всеукраїнський конкурс", авось вигра та поїде Україну представляти на конкурсі "Мега зірка всесвіт".Шизонутим щастить.
leska # 10 августа 2013 в 23:09 0
В интернете была как-то статья"Конотоп поновили чотири суди", а кто судьи? Вот и претенденты на номинации, их немного, там одни и те же, плюс добавятся по последнему делу и т.п.Голосовать будем открыто, чтоб исключить подкуп и коррупцию.
Сашко # 10 августа 2013 в 23:14 0
После смерти номинантов разместить на Аллее героев Полтавщины в колумбарии за счет государственного бюджета, заслужили же неправда. Стать Мега звездой, надо попотеть. Конотоп потеет, потеет сколько французских парфюмов расходует.
leska # 11 августа 2013 в 14:19 0
С судьями и прокурорами все ясно, все куплены. Просто чудес не бывает, даром музыка не играет. Ничего не изменит ни введение нового УПК. Я не слышал еще ни про одно оправдательное за почти год.И судьям сколько зарплаты не давай, брать взятки брали,берут и будут брать, также и прокуратура. Это бизнес. Только изменить ситуацию может полная люстрация этих органов. И выбор и порядок назначения суддей надо менять срочно.Обнаглели уже с таким беспределом и вседозволенностью.Ничего святого.Пока каждый из них не будет уверен в том, что за любое неправильное решение или действие, надо ответить перед законом и все равны, начиная от Струкова,прокурора и выше.
Это правда, что пока в инспекции будет орудовать Конотоп, то будет бардак и люди будут не защищены.Если общественность подняла эту проблему в исполнительной власти. В первую очередь обращаться надо к Азирову, он в ответе как премьер-министр и руководитель кабмина. Ну а на местах, не смотря на оптимизацию органов исполнительной власти у нашего губернатора Удовиченка осталось целых семь замов и не уменьшилось, хотя и было указание Азирова про сокращение.За это направление ответственность несет Е.Адамович. Вот и необходимо поднять вопрос перед ней и губернатором, устраивает их лично то что происходит в инспекции , ситуация на потребительском рынке и как инспекция взаимодействует с общественностью, в соответствии с заданиями Президента, Азирова и председателя инспекции Украины Орехова. Преиласить местных руководителей на круглый стол и поставить жирную точку.
Думка # 11 августа 2013 в 09:00 0
Дійсно здивованість викликає вирок, ухвалений Струковим.Я був присутнім в кількох засіданнях, чув і спотерігав за показами свідків по справі. Чим керувався суддя при ухваленні такого рішення невідомо.Об'єктивно та у сукупності зібраних доказів ні, за внутрішнім переконанням можливо, яке мабуть добре чимось підігріте.Якщо є значна винагорода за переконання, то беззаперечно можливо його виникнення.Та й невідомо де воно було ухвалене 30 липня 2013 року, бо приймалося в закритому від громадськості режимі, прихована інформація щодо дати та часу його призначення.
Можливо воно ухвалене десь в лазні, ресторані або на природі у с.Верхоли біля річки Коломак, щоб зразу і прилити.
Останнім часом у ЗМІ не один раз показували, як судді ухвалюють рішення.Різноманітні варіанти, і на масажних столах буває.В харківському суді, слуга Феміди після отримання гонорару (винагороди) суддя справи окропляє доларами, як торгові працівники, Звичаї у них однакові.У суддів гонорар (винагорода, премія) термін-"хабар" не вживається.
Сергій # 12 августа 2013 в 08:27 0
А керівництву Держспоживінспекції України, що байдуже до того що відбувається в Полтавській області? Чи там такий же безлад. На сайті дивишся постійно звіти інших областей про роботу, а Полтавська-0. Тут тільки дерібан.
громада-2 # 12 августа 2013 в 13:05 0
Даже радио "Свобода" сообщила,что в Полтаве не порядок,организация полностью себя дискредитировала.
валя # 12 августа 2013 в 13:00 0
До каких пор в Полтаве будет происходить этот бардак.?Складывается мнение,что власть в городе слепая и глухая.А памятник Госпоже Конотоп поставят ,скоро,в нужном месте.
pompa # 12 августа 2013 в 15:34 0
Ні влада не глуха та сліпа, а просто Конотоп ії відображення у воді.
justice # 19 августа 2013 в 12:57 0
судя из этой канетели вокруг Конотоп, личная заинтересованность у прокурора области и струкова,других вариантов нет.Такой уровень стоит не маленьких денег,. Это стоит очень больших бабуленцев или эта стерва имеет класный компромаптик на них.Боятся может ее, потому что рыльце в пуху. А она больная на голову, ко всему Вич-позитивная. Терять нечего, в агонии все возможно.
Так недавно сама сдала по компроматику в.о. начальника инспекции Якимчук Ляну, сейчас дурочка пойдет в лучшем случае по коррупции, а в худшем в места не столь отдаленные. Ведьма ничем не брезгует, чтобы расчистить себе дорогу, попользовалась людьми и на выкинштайн штрассе.
громада-2 # 20 августа 2013 в 12:14 0
складывается мнение,что госпожу Конотоп поддерживают и крышуют такие же как и она",позитивные".Если работники МВС взяли ее с поличным,есть аудио видео запись,непонятны действия судьи Струкова.Значит он тоже в теме?Когда в городе такое творится:подымаются тарифы на комунальные услуги,возростает цена на проезд,продаются не качественные товары-кто как не инспеция по защите прав потребителей должна защищать граждан.А инспекция как будто и не в Полтаве,и не государственный орган.Позор!!!
Korn # 20 августа 2013 в 21:23 0
Так Конотоп и защищают суд и прокуратура, она же тоже гражданка-неприкосновенная, имеет звания заслуженной....
Лірика # 20 августа 2013 в 17:04 0
Как в песне поется:"Первым делом бабки, но а все остальное потом..." Так и у Конотоп, распинайтесь, а я свое дело знаю.Сегодня открытие Сорочинского ярмарка, как сообщали в СМИ, что государственные контролирующие будут нести круглосуточное дежурство, вот и Конотоп в роли начальника отдела инспекции будет до 25 августа шинковать капусту на ярмарке (капуста не относится к скоропортящим продуктам и не воняет.Главное с позитивчиком.
гоголь # 20 августа 2013 в 21:18 0
Топ-персонаж ярмарки 2013 года "Самозванка на скатерти -самобранке"
Толян # 25 августа 2013 в 22:29 0
спробуємо пролити проміння світла у кримінальному бестселері Конотоп.Свмва героїня ще у грудні 2012 року після скасування вироку та направлення справи на новий розгляд до Октябрського райсуду, в своєму оточенні розповідала, що все буде гаразд, незабаром вона знову буде на посаді нвчальника інспекціі.дійсно, так і відбулося. Як це сталося? Конотоп звернулася за допомогою до свого знайомого, головного борцяз корупцією, перевертняу погонах Ковжоги О.І. начальника Управління Всеукраїнської громадської організаціі "Всеукраінської спеціальної колегіі з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю". Гасло якого "Знати про корупцію все, щоб ії побороти", а краще "Щоб ії побороти, треба ії очолити".Саме так і є.З його роботою можна ознайомитися у статті газети ВечірняПолтава № 33 2012 року.
Ковжога-куме пана Струкова. Як і мультфільмі "Чип і Дейл поспішають на допомогу, відгукнулися на проблему Конотоп. Прислів'я Сват, брат, куме- дійєве на Полтавщині, тим більше що замовлення від заможної жінки, то й сума питання відповідне. При електроному розподілі в суді, в рулетці Конотоп поставила на Струкова і вибрала його. Це доленосний випадок в житті Конотоп.Джек-пот. А потім фінансовий консенсус: Ковжога-Струков_Миронов=Амністія Конотоп.
Переможниця не раз хизувалася в голос прихильністю обласного прокурора, губернатора та низки суддів, інших полтавських чиновників.
Будемо спостерігати далі. Але Конотоп звикла обманювати та всіх кидати. Забула як кинула одну впливову людину.А він не простив.Той поклявся, що кінець цій сволочі, один-буцегарня,результат- фініш на першому колі. А для названого тандема, це бізнес, який прочить правосуддя та верховенства права. Тому прокуратура закриває очі на цей бардак і покриває Конотоп.
Для неї святого нічого не має ні подруг, ні друзів. Використовує всіх, а потім наплювати без жодного сумління. Звикла до комунізму, щоб діарея безперервна напала, та підмитися нічим було.
громада-2 # 28 августа 2013 в 12:10 0
Цікаво,а може Ковжогі старі гріхи та грішочки згадати,як він кришував та прикривав не добропорядних громадян.Скільки інформаціі випливе то йому буде вже не до Конотоп та Кума.Сам буде від грязі відмиватися,є такі справи,що строк давності,ще не закінчився.І бабки-бабульки не допоможуть.
Думка # 28 августа 2013 в 14:25 0
Громада-2! Якщо є достовірні факти зловживань та злочинних дій конкретної особи, то треба про них говорити та оприлюднювати. Це демократія, суспільство повинно знати своїх героїв в очі. А то їхні дії зовсім протилежні їх вчинкам, те що друкують газети не завжди відповідає дійсності, потрібен громадський контроль. Майбутнє за громадою!!!
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
272 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
285 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
285 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
286 дней назад

Вся лента активности