Конотоп. Розділ третій.

8 августа 2013 - Evgeniya
article166.jpg

І новий день, і новий суд...

І знову "закритий. Як і свій попередник суддя Струков О. М. намагається з усих сил забрати цю справу подалі від людських очей. Свідки по справі не викликаються у встановленому законом порядку. Всі основні дійові особи були впевнені, що й цього разу все вдасться засунути в темну шухляду і якнайдалі. Але життя потроху почало міняти русло і кримінальна справа набула певного резонансу та привернула таки увагу громадськості Полтавщини, ЗМІ та мешканців міста. Завсідниками судових засідань стали представники Ліги громадських організацій, які взяли цю справу під власний контроль. Проявилося в повній красі також відношення судді та державного обвинувачення до підсудної. Остання з'являлася насудові засідання за власним бажанням, обгрунтовуючи свою відсутність перебуванням на лікарняному, а фактично (за твердженням свідків) під час відсутності в суді вона знаходилась у власному робочому кабінеті. Безсторонність судді та представника державного обвинувачення по відношенню до цієї справи підтверджує те, що навіть на таку нахабність не було жодної адекватної законної реакції з їхнього боку. Тож державний посадовець і надалі з превеликим задоволення продовжувала нехтувати вимогами законів та розпорядженнями вищих за неї органів. Так, Наказом Голови державної інспекції україни з питань захисту прав споживачів №153-К від 26.04.2013р. Конотоп Н. М. в. о. начальника інспекції з питань захисту прав споживачів в Полтавській області звільнено з 13 травня 2013 року у зв'язку з порушенням процедури прийняття на державну службу, ст.7 КЗпП України, ст.15 ЗУ "Про державну службу

(наказ).

Що ж відбувалося насправді? Юридично Конотоп Н. М. була звільнена зі служби але фактично продовжувала підписувати документи, нараховувати собі заробітну плату та премії, розпоряджатись державними бюджетними коштами при відсутності відповідних фінансових документів, наказів, табелів обліку робочого часу і все це звісно заради власного збагачення. Також вищезгаданим наказом, виконання обов'язків начальника Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області були покладені на Якимчук Ліану валеріївну, завідувача Юридичної сектору Інспекції  тож тепер вже і ця особа почала нехтувати законодавством. Перевищуючи службові повноваження, вона не приймає наказ Голови Держспоживінспекції про звільнення Конотоп і всупереч вимогам чинного законодавства звільняє останню за згодою сторін і тут же призначає на осаду начальника відділу Інспекції. Виникає логічне питання - вони що, невразливі? Чи мають повні сейфи компромату, що дозволяє їм поводити себе настільки нахабно. Можливо. Але факт є факт - всі органи влади, які занходились вище по рангу ніж ці дві жінки (ОДА, Держспоживстандарт і багато інших) залишалися абсолютно бездіяльними спостерігаючи весь цей театр абсурду.

А абсрду там  була повна корзина. Окрім хабаря доведені також факти зловживань, перевищення повноважень та незаконної грошової наживи в таких цифрах в кількисть нулів яких складно повірити...

Далі буде...

Євгенія Яворенко

Комментарии (6)
Правда # 8 августа 2013 в 20:52 0
30.07.2013 г. к 55-летию Конотоп Н.М. суддя Струков зробив дороговартісний подарунок перекваліфікував статтю хабарництва на ч.1 ст.365 КК України і застосували вдруге амністію. Ха-ха-ха!!! Браво, Струков! Від щирого серця з барського плеча.
Sem # 8 августа 2013 в 21:02 0
Что и следовало ожидать, все куплено,все продажные в этом городе.Коррупция коррупцией поганяет. Не можешь победить, возглавь ее!!! Как можно судить таких, если сами такие же.
Только по этому делу переквалифицировать на другую статью, нужно было умудриться.Но Струков в отличие от своего коллеги постарался наверное. Хотя приговора в реестре нет до сих пор, шаманят.
Громада # 9 августа 2013 в 09:29 0
Конотоп в подарунок свобода та корито від якого не може відірватися, а суддя мабуть обдарований за винахідливість високим гонораром.Заробив, тут нічого не скажеш. Але ж мабуть винагородою поділиться із співавторами. Цікаво в якому співвідношенні? 50/50 або 80/20. В єдиному реєстрі дійсно вироку не має, а Конотоп вже бачили у Києві в ДССУ намагається придбати в котре посаду начальника інспекції. Але ж всі жахаються відьми, так ніхто не прийняв ії. Не зрозуміє, що всім набридла, на помийку час.
Аматор # 9 августа 2013 в 10:21 0
Підприємцям, споживачам потрібно об'єднуватися, шукати підтримку громади. Лише в єдності можна подолати корупцію та припинити свавілля в органах державної влади, не лише по Конотоп, а і в правоохоронній системі яка робить вигляд боротьби з корупцією, насправді нею керує.
У справі з відділом ОБНОН ПМУ УМВС найшли нижчу ланку та й годі. А керівник ПМУ УМВС , який багато років його очолював, нібито не при ділах. Уйшли на пенсію та й годі, уникнув відповідальності.
Думка # 9 августа 2013 в 14:19 0
А при чому тут ч.1 ст.365 КК України перевищення повноважень або службових повноважень?
Чим же Конотоп перевищила повноваження або владу над підприємцем Мішковим,тим що примусила його бути коханцем або взяти у нього хабаря в розмірі 3 000, взамін припинення на нього тиску?
Правники сміються!!! Це зразок продажної моделі судової гілки влади.
Не підіметься рука судді з молотом в руках осудити Конотоп за ч.2 ст.368 КК України (хабарництво), бо друга рука чешиться та тягнеться за винагородою....
Буря # 9 августа 2013 в 15:58 0
Приказ на увольнение есть, но на этой неделе заходили в инспекцию жалобу сдать с другом, то эта крыса сидела у себя в кабинете.Приросла наверное к креслу, тогда на каком основании она там находится? Или у нее планка поехала? Нужно ее освидетельствовать на вменяемость, не зря говорят что у нее справка с топольков.
А на счет решения суда, все понятно и так куплены все, и Стрюков уже наверняка порешал в апеляции.Так, что круг коррупционеров вскоре пополнится.Ужасно и противно до тошноты.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
272 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
285 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
285 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
286 дней назад

Вся лента активности