Конотоп. Розділ четвертий.

9 августа 2013 - Evgeniya
article170.jpg

Яку ви отримуєте зарплатню? А пенсію? То все це квіточки у порівнянні.

 

Можливо лише завдяки посиленій увазі суспільства суд все ж таки продовжувався. Але йшов він якось кульгаючи. Суддя  проводив засідання з інтервалом через тиждень і таки намагався розглянути цю справу якомога швидше і напевно з тією метою аби таки виправдати підсудну. Мабуть щоб надати змогу отримати від держави сумму понад 300 тисяч гривень (аж в голові запаморочилось) на яку посилається Конотоп Н. М. в судових засіданнях за рахунок грошових компенсацій за час вимушеного прогулу та оформити пенсію державного службовця з 01.08.2013 року із розрахунку даних виплат (людина, пропрацювавши все життя на заводі буде отримувати мінімалку, а дана пані, з рахуванням притягання до кримінальної відповідальності, буде отримувати якнайменще  в 10 разів більше). І це не єдині цифри — під час судових засідань випливли факти зловживань та розкрадань з боку начальника управління Конотоп Н. М. та головного бухгалтера (і одночасно свідка по справі) Колесник О. О. Тільки вдумайтесь: 40 000 грн. зі згаданих в попередній статті канцелярських товаів та транспортних послуг: 100 000 грн. отриманні з бюджету без відповідного рішення суду в якості компенсації за час вимушеного прогулу; вищезгадана Колесник О. О. була прийнята на посаду головного бухгалтера без відповідного конкурсу і перебуваючи на державній службі в КРУ у полтавській області вона допомагала скласти фальсифіковану довідку-розрахунок компенсації за час вимушеного прогулу на суму 278 500,36 грн. замість 45 000 грн. за рішенням суду (опираючись на дані із звернення Ліги громадських організацій до президента України Яеуковича В. Ф.). Пізніше дана довідка зіграла ще одну важливу роль в отриманні незаконних коштів від держави в сумі яка в 5,5 разів перевищувала фактичну. Сама ж Колесник О. О. за три з половиною місяці роботи в управлінні на посаді головного бухгалтера отримала майже 19 000 грн. заробітної плати і коли справа запахла не паризькими парфумами почала публічно прикриватись на судових засіданнях тією обставиною, що її чоловік співробітник СБУ у Полтавській області.

Страшно подумати але навіть судові засідання по відкритій на неї кримінальній справі Конотоп Н. М. примудрилася використати для отримання надприбутків (бо саме такими я вважаю ці суми). Всі ж ці факти були підтверджені в суді документально але залишились поза увагою. Там же залишилось і те, що окрім отримання незаконних грошей Конотоп також не виконувала як слід своїх посадових обов'язків і не розглядала заяв від постраждалих надісланих до інспекції, не застосовувала штрафних санкцій до суб'єктів господарювання, що порушували чинне законодавство. Більше того, стало відомо, що дані матеріали перевірки комісій Держспоживстандарту України були передані у лютому-березні 2011 року Начальнику ГУ УМВС України в Полтавській області Рудяку, Прокурору Полтавської області Войцишену та прокурору Октябрьського району Миронову задля проведення перевірки та вжиття заходів. Але з невідомих причин правоохоронними органами жодних рішень не було прийнято.

Перевірки, перевірки, багато безрезультатних перевірок. Низка зловживань і, м'яко кажучи, безповоротньо втрачена довіра громадськості. Хоча на останню деяким посадовцям абсолютно наплювати. Все це достатньо занепокоїло громадскість Полтавщини, особливо підприємців. Адже пані Конотоп дуже полюбляє безкарно порушувати законодавство бо здається купила уже всих і вся.

Суди тривають. І мабудь завдяки їх непевній ході посадовець Конотоп продовжувала і продовжувала працювати. Згідно листа-відповіді від Держспоживінспекції України на запит Громадської спілки "Ліга громадських організацій м. Полтави "Полтавська громада", посадовець Конотоп Н. М. була звільнена згідно наказу від 26 квітня 2013 року, а оскільки в останній робочий день дана пані перебувала на лікарняному то фактичне її звільнення відбулося по його закінченні, тобто 11 червня 2013 року. Та навіть це її не зупинило і вона попри всі накази та заборони продовжувала знущатися над судочинством, законодавством та містом...Суди тривають… Суди ідуть… Справа переростає в такий собі прямо бойовик. Чим далі в ліс, тим більше дрів. А далі ми таки підемо бо далі буде...

Євгенія Яворенко

Комментарии (6)
Критична точка # 9 августа 2013 в 17:13 0
За інформацією зараз в Інспекції триває перевірка фахівцями Держфінінспекції у Полтавській області. Питання: Чи знайдуть порушення в фінансово-господарській діяльності Конотоп?
До цього жодного разу порушень у госпожи порушень не виявлено, все прозоро та чисто.
Якщо Струков дав змогу закрити очі на все явне, то не виключно і пан Кривошей так само
зробить.Перевірим фаховість перевіряючих ДФІ, спочатку потрібно їх перевірити на зор.
Хоча честь та сумління офіцера може відіграє роль бути об'єктивним і неупередженим, не давати розкрадати державні кошти. Практика Конотоп продовжується, бо безкарність ій дозволяє на протязі кількох років нараховувати на підлеглих премії по 5-6 тисяч в місяць і відбирати назад. За місяць таким чином лише по цьому варіанту вона отримує по 25-30 тисяч бюджетних гривників плюс особиста зарплатня, побори:-" І жизнь хороша і жить хорошо! "Рішення суддів же дорого стоять.Зрозуміло.
В Грузії Струков вже б не був слугою Феміди, а сподвижники по справі також не працювали б-це точно.На жаль Грузія не Україна, а Президент наш не Сакашвілі.
justice # 9 августа 2013 в 17:51 0
Кому ж так дорога на посаді начальника інспекції Конотоп, посада погоджується з головою ОДА Удовіченком. То він, що не знає про бардак який вона влаштовує в державному органі або закриває очі, маючи особистий вид на персону.Якщо так, то довіри до влади у громади не буде, треба паганою метлою обох гнати за межі області.
валя # 9 августа 2013 в 22:39 0
якщо від громади приховують дату слухань в суді,то про яку прозорість можна говорити,очевидно,що є що приховувати від народу.А віз і нині там,справа резонансна і набула розголосу.почекаємо.
Тетяна # 10 августа 2013 в 09:35 0
Для ДФІ можу скласти план перевірки, підсказати де шукати.Але там і починаючому перевіряючому, наочне приладдя. Що не відкрий фіксуй одразу, відсутність наказів, табелів обліку робочого часу, бухгалтера на протязі 8 місяців, нарахування премій, зар.платні та багато іншого.Конотоп днями відсутня на робочому місці, могу надати облік ії відпрацьованого часу.
LoriK # 10 августа 2013 в 17:29 0
Приймаються ставки, що ревізори ДФІ нічого не знайдуть.У 2011 році вже таке було, проходили це під час виїзної ревізії, протягом місяця так ретельно шукали, один з них правда пішов на почесну пенсію. Молодим дорога...Там де надо вони нічого не знаходять, ні в медичній академії, других вишах, ні у ЖАБО, та інших так буде і в "Інспеції захисту прав Конотоп". Правильно журналіст помітила, на протязі кількох років, перевірки, перевірки... і все добре, а цій дамі аж чотири розділи публікацій присвячено і це не кінець!
Краще б Конотп пішла на пенсію та видавала б мемуари, як вона обкрадала державу. За державу обідно.
Drek # 12 августа 2013 в 22:41 0
Може ревізорів послали для аудіту інспекції, виправити помилки Конотоп та допомогти іх усунути. Акт буде кришталево чистий, в Конотоп все прозоро, ії руки нічого не брали.Вона ними гребла, гребе і ще кілька років розраховувала гребти. Мабуть не вийде, годі.Настав час відповісти за все.
Ревізори не бояться, що після них також перевірити можуть, і можна піти в місця не дуже віддалені.
Вона всім чеше, що реабілітована та призначення начальником інспекції отримала. Бреше і оком не моргне, аферистка. Не бути ій в цьому житті реабілітованою
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
296 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
309 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
309 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
310 дней назад

Вся лента активности