Мер про підземні переходи

17 февраля 2018 - Aleksandra
article8103.jpg

 По закінченню  чергової сесії міської ради Полтави Олександру Мамаю знову поставили питання, яке стосувалося стану підземних переходів в місті. 


 Їх ремонт був розпочатий ще на початку осені минулого року, проте станом на сьогодні вони й досі знаходяться в плачевному стані, на що постійно скаржаться міські жителі.

 

Картинки по запросу підземні переходи полтави

Міський головаповідомив про те, що дана ситуація виниклая через ндостатню кількість фахівців, а також несприятливі погодні умови:

«Дякую тим фахівцям, які працюють, вони це роблять добре. Якщо погодні умови дозволяють, вони працюють капітально. В морозні дні, звісно, класти плитку недоречно. Тому я думаю, з поліпшенням погодних умов, ми їх доробимо і вони будуть слугувати десятки років. На превеликий жаль, ми виділили кошти ще весною і ціле літо підрядна організація проводила роботи. Я викликав до себе директора цієї підрядної організації і запитую, чому не ремонтуються підземні переходи, а він каже, тому що вчора всі фахівці поїхали в Польщу, бо сьогодні за 5-6 тисяч гривень працювати ті фахівці, які мають досвід - не хочуть.»

 

Відзначимо, що на ремонт двох підземних переходів, у Полтаві, Управління житлово-комунального господарства Полтавської міськради витратить майже 2,8 мільйона гривень.


Перехід на перехресті вулиць Шевченка та Європейської відремонтують за 1 млн 366 тис. 457 грн. На підземний перехід в центрі Полтави передбачено 1 млн 411 тис. грн.

 

Олексадра Гавриленко

Комментарии (2)
Squaw # 21 февраля 2018 в 15:49 0
Так сьогодні виглядає перехід біля головпочтамту
""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.

""
Изображение уменьшено. Щелкните, чтобы увидеть оригинал.
Evgeniya # 21 февраля 2018 в 16:35 0
громкое слово - "ремонт" ))
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
208 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад
регистрируется. Приветствуем!
222 дня назад

Вся лента активности