Мораль та обличчя під суддівською мантією

13 февраля 2016 - Evgeniya
article5818.jpg
 Протягом останніх двох років найбільш популярною серед Полтавських представників служителів  Феміди стала суддя Октябрського районного суду у м.Полтава Гольник Лариса Владленівна, відома скандальними  справами по обвинуваченню у корупції мера нашого міста О. Мамая та його падчерки І. Климко.
    Крім того, в численних інтервю наданих  ЗМІ, суддя Гольник Л. В. неодноразово звинувачувала пана Мамая,   у спробі наданні їй через його колишнього заступника Трихна хабаря в сумі 5 000 доларів США, за винесення неправосудного рішення, щодо закриття справи стосовно градоначальника.
     Як відомо, що зараз кримінальна справа по обвинуваченню Трихни перебуває в провадженні у судді Київського районного суду м. Полтава Куліша Ю. На останньому засіданні Гольник Л. В., яка проходить по справі  в якості свідка та потерпілої особи, надала клопотання про відвід своїй колезі через недовіру до нього. Суддя Логвинова відмовила Гольник Л. В. у задоволенні клопотання про відвід судді через необгрунтованість та безпідставність.
    Гольник Л. В. останнім часом звинувачує навколо себе всіх і всяк. В списку обвинувачуваних зазначені О. Мамай, Д. Трихна, О. Ковжога та суддя Решетилівського районного суду Полтавської області Ю. Куліш. Останній нещодавно закрив адміністративну справу стосовно мера за строком давності і тепер є суддею Київського районного  суду.
    Схоже настав час авантюристів. Тож не дивно, що серед них опинилась і сама суддя Октябрського райсуду у м. Полтава Гольник Л. В. До речі повноваження на здійснення правосуддя у судді закінчилися ще у квітні місяці минулого року. Майже рік Гольник Л. В. отримує від держави пристойну заробітну платню за рахунок платників податків, займається разом зі своїм чоловіком І. Гавриленко самопіаром та авантюризмом. 
     Велика кількість публікацій на ІВ "Полтавщина" в блозі І. Гавриленка, присвячені вищезгаданим справам та очільнику міста, його діяльності. Напевне дані  статейки верстаються подружжям  спільно і спрямовані на те, щоб позиціонувати представника суддівського корпусу з позитивного боку, як чесну та порядну людину, справедливу суддю.
      Але ж не лише самопіром та авантюрами обмежено подружжя, як стало відомо  із звернення до Громади Полтавщини мешканця міста С. Самохатко, який є спадкоємцем після померлої двоюрідної бабусі, що проживала поруч із суддівським подружжям.
     У зверненні пан Сергій розповідає про рейдерський захват подружжям металевого гаражу у дворі будинку, успадкованої ним квартири, який належав спадкодавиці. Речі, що знаходилися в гаражі, сімейство Гольник-Гавриленко самовільно без власників цього майна, викинули на смітник.
      Шахрайським шляхом, зловживаючи своїм Статусом судді та порушуючи Присягу суддів, Гольник Л. В. зайняла (при сприянні правоохороних органів, що виражалось у їх бездіяльності) металевий гараж для зберігання одного із автомобілів сімейства.
        Гольник Л. В. із зухвалістю та відсутністю людської моралі, професійної етики, впродовж двох років чинить тиск на сім'ю С. Самохатко та його рідних, погрожує в подальшому заволодіти і квартирою, що належала померлій бабусі.
        На даний час в провадженні Полтавського районного суду у судді Потетія перебуває вже 2 роки цивільна справа за позовом С. Самохатка до чоловіка судді Гольник Л. В. Ігоря Гавриленка про визнання договору купівлі-продажу гаражу недійсним. Зловживаючи службовим становищем, Гольник Л. В.( третя особа по справі) демонструє в суді позивачу та його рідним відверте нехтування простим народом, намагаючись дати зрозуміти, що в неї все схвачено і суд вирішить справу  на їх користь.
       На останньому судовому засіданні Гольник Л. В. також намагалася заявити відвід судді Потетію, але в задоволенні даного клопотання судом було відмовлено.
       Хочемо звернути увагу на те, що відповідач по справі  І. Гавриленко аж сім разів не з'являвся до суду. Гольник Л. В. весь час посилається на  завантаженність свого чоловіка, який мабуть значну частину свого часу віддає публікаціям в своєму блозі про мера О. Мамая та боротьбу із ним та його оточенням.
     Громада міста бере під контроль питання судового розгляду цивільної справи у Полтавському районному суді з приводу рейдерського захвату сімейством судді Гольник Л. В. металевого гаражу у дворі по вулиці Комсомольська, 4 у м. Полтава.
   А службова діяльність поки ще судді Гольник Л. В. (без повноважень) буде досліджена і перевірена громадськістю в рамках проектів "Всеукраїнська люстрація", "Відкритий суд" та інше, про що буде проінформовано громаду.
      Ось таке справжнє обличчя  та мораль приховані під суддівською мантією судді Гольник Л. В. 
       Чи  мають бути такі  люди серед суддів в Україні? ВІдповідь на питання повинна надати громада.
      Надаємо повний зміст звернення до громади та ЗМІ С. Самохатко
 
"Рейдерське захоплення мого гаражу відбулося на початку літа 2014 року, а точніше 22.07.2014 року.  Моя покійна бабця та подружжя Гавриленко - Гольник, були деякий час, сусідами, оскільки Гавриленко - Гольник переїхали в наш двір у 2000році.
  У 2014 році, стан здоров"я моєї бабусі погіршився. Покійна страждана на цукровий діабет та психічні розлади, які супроводжувалися голюцінаціями. Всі записи лікарів вже зараз знаходяться в судових матеріалах справи. Хочу також зауважити, що вік моєї бабусі  на момент вище вказаних обставинах становив 85 років. 
   Але все вищезгадане,  а також ті обставини, що у бабусі є сім"я, люди яким вона небайдужа, які були завжди з нею поруч, які про неї піклувалися, та є її спадкоємцями..., не зважаючи на все це, родина Гавриленко-Гольник придбала гараж за  5 тисяч гривен у моєї покійної бабусі. Договір Куплі - Продажу, що частково написаний від руки став головним документом на моє майно. Понад два роки я не можу через суд розірвати шахрайську угоду, між моєю покійною бабцею та подружжям Гавриленко-Гольник. 
  Гольник Л. В. користуючись своїм службовим становищем здійснює тиск на судів та свідків. До речі, Октябрський суд, відмовився розглядати мій позов про визнання угоди купівлі-продажу не дійсним. Три суді Октябрського суду взяли самовідвід, після чого мою справу передали до Районного суду м. Полтава.
  Вже майже два роки шахрайське подружжя, прикриваючись мантією користуються в повному обсязі моїм майном. Заяви до міліції на дії Гавриленко-Гольник залишили без розгляду посилаючись на статус недоторканості судів. Але ось дивина, кримінальне провадження заводять на мене, Самохатко С. П. та мого батька. Як пояснила слідча Октябрського РВ м. Полтава Пицяк Н. І. ми з моїм батьком у нашої бабусі, за якою доглядали та робили ін"єкції інсуліну двічі на день, вкрали її паспорт. Такого не можна уявити, навіть у жахливому сні. На наше з батьком запитання до слідчого хто подав заяву відповіді не дочикалися, навіть від канцелярії Октябрського РВ. Потім почалися допити в прокуратурі, де теж питали про бабусін паспорт. 
  Ще багато можна наводити прикладів шахрайського подружжя, але реалії такі: папірець написаний від руки, я не можу оскаржити уже два роки і вже більше року як померла бабуся, та про закриття справи її зниклого паспорта слідчий ні мене,ні батька не повідомляла, хоча паспорт був у бабусі вдома.
  Виникає питання, як людина у котрої була сім"я , котра мала вади здоров"я у тому числі психічні розлади, у віці 85 років, могла продати гараж людям, котрі з нею навіть не віталися. НЕЗРОЗУМІЛО!!!!"
 
Комментарии (6)
Актив # 13 февраля 2016 в 22:18 0
Ніякої моралі, а рило у цього сімейства в пуху такому, що -40 градусів температура по барабану. Корупція, як справжня іржа роз'ідає суспільство. В три шеї гнати таких суддів із конфіскацією всього майна.
Громада # 14 февраля 2016 в 14:48 0
Громада не повинна допустити, щоб суддю-корупціонера наділили повноваженнями судді безстроково.За таку поведінку Гольник Л.В. повинна понести відповідальність.
Уличный комитет # 14 февраля 2016 в 00:57 0
Лариса вместе со своим муженьком-это алчные люди, с презрением смотрящие на окружающих. Живут не по средствам явно, как только стала судьей. Даже официальной зарплаты не хватит им. Сынульке машинку прикупили, надо ж гараж конечно.А по делу против Мамая и его бывшего зама, большие сомнения. Это работа рук действительно этих авантюристов и проходимцев.
Прохожий # 15 февраля 2016 в 20:57 0
Порядочного судью найти очень сложно. Нас кормят чисткой, люстрацией, а имеют как и имели. Смеются с нас и делают что хотят, такие же и законы принимают.
Лепрзорий # 16 февраля 2016 в 08:17 0
До каких пор у нас будет круговая порука? Это же не означает если у этого семейства в Киеве есть " волосатая" рука, то ей все можно!? Уже давно нужно брать правосудие в свои руки, а старое правосудие на "КОЛЯКУ" как писал наш поет Т.Г. Шевченко!!!
Влад # 1 апреля 2016 в 09:33 0
Вот на примере Гольник мы видим всю прелесть нашего законодательства, а что тогда говорить о морали и чести? Она объвиняет других людей в не честности и каких то там земных грехах, а у самой не то что "рыльце" , а вся задница в перьях! Пускай расскажет о своих протеже в Киеве и подаст честную декларацию. Вот тогда и посмотрим.... Все ее почему-то бояться и в судах наблюдаем одни самоотводы судей.... ПОЧЕМУ? ЗАКОН РАЗВЕ НЕ ЕДИН ДЛЯ ВСЕХ? Могу сделать вывод что единый выход это предоставление ей персонального "МУСОРНОГО БАКА", так скажем в награду за все ее деяния. Еще могу добавить что терпение народа скоро закончится, а вернее ОНО должно дойти до пика ! Народ подымется и тогда уже никакие ни власти ни силовые так называемые органы не смогут избежать СПРАВЕДЛИВОГО И ЧЕСТНОГО СУДА КОТОРЫЙ БУДЕТ ПРИВОДИТСЯ В ДЕЙСТВИЕ НА МЕСТЕ, а не длиться годами! Дорогие наши власти подумайте же о том что вы творите и к чему это может привести. Желаю всем чтобы нашелся наконец ЛИДЕР который не словом, а делом поднял НАРОД! И вот тогда уже даже нашу преславутую ГОЛЬНИК не спасет не один КИЕВ, ни миллионные статки.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
299 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
311 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
311 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
313 дней назад

Вся лента активности