Міграція "гаражної" справи

22 января 2018 - Evgeniya
article8078.jpg

Вже три роки поспіль мігрує судами нашого міста так звана "гаражна справа", стосовно віджиму родиною судді Октябрського районного суду в м. Полтава Л. Гольник металевого гаражу у спадкоємця  за заповітом Самохатко С. П. Сам же гараж раніше належав померлій сусідці пані Гольник - гр. Лутаєнко Є. Д. 

   
У встановленому законом порядку, мешканець Полтави Сергій Самохатко намагається відстояти своє порушені право та інтереси в суді, протистояти славнозвісній судді та ії чоловіку - колишньому викладачу історії Полтавського НТУ І. Гавриленко.
    
Спочатку цивільна справа за позовом С. Самохатка до І. Гавриленко про визнання договору купівлі-продажу гаражу недійсним розглядалася в Октябрському районному суді м.Полтава. Потім вона була передана до Полтавського райсуду судді І. Потетію, який впродовж півтора року спромігся винести заочне рішення на користь С. Самохатко. А вже невдовзі він скасував своє рішення, розпочавши новий розгляд справи. І вже згодом він раптово взяв самовідвід від розгляду справи. 
   
В послідуючому суддя Полтавського райсуду Л. Шелудяков протягом шести місяців маніпулював обставинами в ході судового розгляду, а потім також взяв самовідвід. Після чого, ще три судді зазначеного суду також взяли самовідводи, а справу переданли до Ленінського районного суду.
    
Судді Ленінськогой районного суду  в м.Полтава слідував прикладу колег і також один за одним почали брати самовідводи. Справа передана до Київського районного суду, де за автоматизованою системою розподілу потрапила до судді Миронець О. К.
    
І це вже четвертий районний суд 25 січня 2018 року о 10 годині розпочне розгляд справи з самого початку.
     
Запрошуються  представники громадськості та ЗМІ на судове засідання, яке відбудеться в приміщенні Київського районного суду в м. Полтава за адресою  м.Полтава, провулок Хорольський,6.
    
Хочеться  сподіватися, що міграція гаражної справи закінчиться саме в приміщенні даного суду, де пересічний громадянин С. Самохатко захистить та відновить свої права на гараж, що за законом має йому належати.
Комментарии (5)
Правда # 22 января 2018 в 17:30 0
Зубами ухватилась Гольничка разом із своїм Гаврилою за цей гараж.Все замало.Соромно.Лише гаражу їм і не доставало.Гребли все що можно було грести,поки була можливість у кожного на свому місці.
спостерігач # 22 января 2018 в 20:05 0
Цирк Кобзов відпочиває, шапіто із клоунами Г-Г мандрує просторами міста.
Громада # 22 января 2018 в 20:26 0
А воз и ныне там.Но почему то очевидное не хотят принять.Самое ценное это земля.А цена-долгая судебная тяжба!
Рупор # 23 января 2018 в 20:03 0
Повернули б гараж Самохатко та і годі.Жалоби та цинічні нахаби.Таких до правосуддя допускати не можна.
я # 7 февраля 2018 в 12:05 0
А, може, це - черговий епізод травлі Гольник, у зв'язку з контрами з Мамаєм?
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
регистрируется. Приветствуем!
4 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
4 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
6 дней назад
Libertnbromo регистрируется. Приветствуем!
76 дней назад

Вся лента активности