На 2+2 прем’єра гостросюжетного серіалу «Зустрічна смуга»

22 мая 2017 - Evgeniya
article7960.jpg

  22 травня на каналі 2+2 відбудеться прем’єра вітчизняного гостросюжетного серіалу «Зустрічна смуга», в основі якого реальні історії людей, долі яких об’єднала дорога.

 

У наш час автомобілі – невід’ємна частина життя. У світі є мільйони водіїв і пасажирів, і в кожного – своя історія з несподіваними, часто небезпечними поворотами. Саме такі гостросюжетні історії з «життя за кермом» розповість глядачам «Зустрічна смуга». У кожній серії нові події і нові герої: випадкові подорожні, автомобілісти-любителі, професійні водії – далекобійники, таксисти, водії автобусів, маршруток, машин швидкої допомоги, експедитори, гонщики, поліцейські, – всі ті, чиє життя пов’язане з дорогою.

«Зустрічною смугою» ми продовжуємо низку прем’єр українських серіалів на 2+2. А те, що в кожній серії у нас новий сюжет, дозволило залучити до роботи багато молодих і талановитих українських акторів. Особливість «Зустрічної смуги» в тому, що всі історії, якими б неймовірними вони не здавалися, взято з реального життя. Можна сказати, що герої серіалу – це кожен з нас, навіть пішоходи, адже щодня ми вирушаємо в дорогу, і навіть найбуденніший маршрут «дім – робота – дім» може принести безліч несподіваних і часто небезпечних пригод. Тому наш серіал – це ще й нагадування глядачам бути завжди пильними в дорозі», – зазначила виконавчий продюсер 2+2 та автор ідеї нового серіалу Оксана Янко-Коваленко.

Прем’єра серіалу «Зустрічна смуга» на каналі 2+2 відбудеться у понеділок, 22 травня, о 19:20. Надалі серіал виходитиме з понеділка по четвер о 20:20. Хронометраж серії: 45 хвилин. Кількість епізодів: 16.

Ідея: Оксана Янко-Коваленко, Ігор Косич

Продюсер: Іванна Дядюра

Режисери: Олександр Тіменко, Галина Кувивчак-Сахно, Віра Яковенко

У ролях: Катерина Кістень, Станіслав Щеткін, Віктор Бабак, Юлія Гапчук, Денис Роднянський, Тетяна Краснікова, Алла Мартинюк, Андрій Ісаєнко, Артемій Єгоров, Ксенія Ніколаєва, Поліна Снісаренко, Володимир Захарченко, Валентина Пугачова, Сергій Сміян, Любов Тищенко, Андрій Лелюх, Макар Тихомиров, В’ячеслав Хостікоєв, Ганна Тихомирова, Діана Довгань, Арсеній Зуров, Кирило Сузанський

Сценарій: Євген Григоренко, Марина Артеменко, Марина Журавська, Микола Пазенко, Олена Зуєва, Оксана Артеменко, Олександр Рябін, Іван Тимшин, Леся Волошин

Композитор: Олег Фагот Михайлюта

Виробництво: ІДАС ФІЛМ на замовлення 2+2

Більше інформації на нашому сайті: http://2plus2.ua/

 

Прес-служба телеканалу 2+2

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
etufuqu пишет на своей стене:
cbd kraków
7 часов назад
etufuqu регистрируется. Приветствуем!
7 часов назад
Thomasscure регистрируется. Приветствуем!
8 часов назад
Clintonliado регистрируется. Приветствуем!
9 часов назад

Вся лента активности