Обвинувальний акт зачитали наркобаронессі Полтави

13 марта 2018 - Aleksandra
article8249.jpg

 В Октябрському райсуді Полтави прокурор зачитав обвинувальний акт власниці однієї з найстаріших наркоточок Полтави — 52-річній Олені Поповій, яку судять за хабар поліцейському.

 

Сьогодні в Октябрському райсуді Полтави прокурор зачитав обвинувальний акт власниці однієї з найстаріших наркоточок Полтави Олені Поповій. В судовому засіданні розглядають справу спроби Олени Попової дати хабар поліцейському.

 

Обвинувальний акт щодо полтавки, яку більше 12 роківне могли ув’язнити за наркоторгівлю, прокуратура направила до суду близько тижня тому. 52-річна Олена Попова, відома у Полтаві за прізвиськом «Волохша», наркоторговка «за спадщиною». Упродовж останніх 10 років Олена Попова організувала наркобізнес у власній квартирі по вул. Івана Мазепи (Калініна), 14.

 

Згідно з обвинувальним актом, Олена Попова неодноразово незаконно виготовляла та зберігала прекурсори з метою збуту, а також намагалася надати хабар службовій особі, яка обіймає відповідальну посаду (ч.2 ст. 311, ч.3 ст. 369 КК України).

 

Як повідомив прокурор під час засідання, Олена Попова придбала прекурсори загальною вагою 117,313 грам. Така кількість відноситься до великих розмірів. Прекурсори полтавка зберігала у своєму помешканні, щоби потім продати по 80 грн за 1 см³. 22 жовтня 2017 року під час обшуку у помешканні Олени Попової поліція вилучила ці прекурсори. 28 листопада 2017 року правоохоронці провели ще один обшук у помешканні Попової, де знову вилучили такі ж речовини.

 

Крім цього, 14 та 17 листопада Олена Попова мала спробу дати хабар в сумі 5 тисяч гривень тимчасово виконуючому обов‘язки заступника начальника Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Полтавській області, начальнику відділу організаційно-аналітичної роботи, капітану поліції. Мета дачі хабара — поліцейські не заважатимуть її наркобізнесу.

 

Таку суму «Волохша» збиралася віддавати щомісяця за те, щоби правоохоронці не реагували на заяви щодо її наркобізнесу та не заважали їй продавати наркотики. 28 листопада Олену Попову затримали на спробі передати хабар поліцейському.

 

У судовому засіданні 52-річна полтавка погодилася з обвинуваченням частково. Олен Попова не згодна з тим, що вона збувала наркотики та прекурсори. За її словами, речовини вона тримала для власного вжитку. На наступному засіданні суд допитуватиме свідків та досліджуватиме матеріали справи.

 

Олександра Гавриленко 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
207 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад

Вся лента активности