Полтавці написали правовий диктант

25 апреля 2018 - Aleksandra
article8331.jpg

 Вчителі, медики, держслужбовці, студенти складали тести на правову тематику. 25 квітня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області за ініціативи Експертної юридичної служби провело Всеукраїнський правовий диктант. Перевірити свої правові знання вирішили близько 200 осіб різного віку та професій. Полтавщина долучилась до такого заходу вперше.

 Звертаючись до учасників диктанту перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак наголосила:

– Знання своїх прав і свобод – одна із запорук ефективної побудови взаємовідносин громадянина і держави. Всеукраїнський правовий диктант – прекрасна можливість кожному перевірити рівень правової обізнаності, а за результатом – підвищити свою правову грамотність.

Загалом в диктанті було 50 тестових завдань. Учасники обирали одну правильну відповідь з-поміж трьох наявних варіантів.  Питання сформовані за принципом практичної актуальності та значущості і поділені на 5 блоків, що охопили особисту та соціальну сферу, безпеку, фінанси та здоров’я людини.

Кожен, хто брав участь у написанні диктанту, на свою електронну адресу отримає Сертифікат учасника проекту.

За підсумками диктанту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
177 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
189 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
189 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
191 день назад

Вся лента активности