Полтавщина ділиться досвідом у медичній галузі

13 декабря 2013 - Katerina
article824.jpg

На Полтавщині протягом двох днів відбувається розширена виїзна Колегія Міністерства охорони здоров’я України.

Учасники колегії відвідали лікувально-профілактичні заклади Полтави. Зокрема, вони ознайомилися з наданням медичної у стаціонарному відділенні обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом, оглянули Полтавський міський клінічний пологовий будинок, амбулаторію сімейної медицини № 3, обласний перинатальний центр тощо.

 

На круглому столі, який відбувся після закінчення екскурсії, учасники заходу обговорили виконання завдань Національного плану дій на 2013 рік та організація медичного обслуговування населення на первинному рівні, стан кадрового забезпечення та підготовки кадрів для закладів охорони здоров’я первинного рівня та проблемних аспекти і шляхи їх вирішення щодо надання медичної допомоги дітям та матерям.

— Подібні виїзні колегії дають медикам можливість обмінятись досвідом,- зазначив звертаючись до присутніх заступник міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов. – По багатьох напрямах Полтавщина у виконанні завдань Президента України Віктора Януковича з покращення медичної допомоги населенню, наразі іде в лідерах серед інших областей. Зокрема, в розвитку ендокринологічної служби. У Полтаві вперше розробили систему, де людина може за рецептом отримати інсулін в аптеці, що дозволяє лікувати цукровий діабет не лише у вузьких спеціалістів, а вже на рівні первинної ланки. Також на високому рівні в області поставлена система надання перинатальної допомоги.

 

 

За словами Олександра Толстанова, позитивний досвід напрацьований полтавськими медиками мають застосовувати їх колеги з інших регіонів України.

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Полтавської обласної державної адміністрації

Похожие статьи:

Полтавские новостиЯк вибрати новорічну ялинку?

Полтавские новостиЦікаві факти про Новий рік

Полтавские новостиЛапландія: Новий рік на батьківщині Санта Клауса

Полтавские новостиПрощай, llama, прощай

Полтавские новостиЦікаві звичаї святкування Нового року

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
145 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
158 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
158 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
159 дней назад

Вся лента активности