Порошенко має намір бути на європейському ринку.

8 марта 2018 - Aleksandra
article8241.jpg

 Президент підтримує кроки, спрямовані на створення в Україні конкурентного ринку електроенергії за європейськими правилами, та водночас має сумніви, що система запрацює з 1 квітня.

«Ми прийняли низку надзвичайно важливих законів, які були розроблені спільно з нашими європейськими і американськими партнерами, з учасниками ринку, які запроваджують абсолютно нові і прозорі правила, починаючи з формування незалежного регулятора – вперше це робиться на абсолютно прозорому конкурсі, який зараз відбувається. Друга позиція – це ринок електричної енергії», - відповів П.Порошенко

 

 Президент зробив  акцент на своїй ключовій позиції, яка полягає в тому, що необхідно запроваджувати європейські норми і виконувати зобов’язання, які Україна взяла на себе в рамках Угоди про асоціацію, але український народ не має платити за це, і ціни для населення внаслідок цих реформ не мають бути підвищені. 

 

«Я маю сумнів, що в квітні, - принаймні мені про це нічого не відомо,  - ця система буде запроваджена. Думаю, що це потребує додаткових кроків з боку регулятора, уряду і, можливо, парламенту», - резюмував Порошенко.

 

Інформацію надав сайт - Укрінформ

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
armycashsdf регистрируется. Приветствуем!
6 часов назад
RobertSed регистрируется. Приветствуем!
7 часов назад
Ezekielnaido регистрируется. Приветствуем!
8 часов назад
LarryToist регистрируется. Приветствуем!
1 день назад

Вся лента активности