Порошенко має намір бути на європейському ринку.

8 марта 2018 - Aleksandra
article8241.jpg

 Президент підтримує кроки, спрямовані на створення в Україні конкурентного ринку електроенергії за європейськими правилами, та водночас має сумніви, що система запрацює з 1 квітня.

«Ми прийняли низку надзвичайно важливих законів, які були розроблені спільно з нашими європейськими і американськими партнерами, з учасниками ринку, які запроваджують абсолютно нові і прозорі правила, починаючи з формування незалежного регулятора – вперше це робиться на абсолютно прозорому конкурсі, який зараз відбувається. Друга позиція – це ринок електричної енергії», - відповів П.Порошенко

 

 Президент зробив  акцент на своїй ключовій позиції, яка полягає в тому, що необхідно запроваджувати європейські норми і виконувати зобов’язання, які Україна взяла на себе в рамках Угоди про асоціацію, але український народ не має платити за це, і ціни для населення внаслідок цих реформ не мають бути підвищені. 

 

«Я маю сумнів, що в квітні, - принаймні мені про це нічого не відомо,  - ця система буде запроваджена. Думаю, що це потребує додаткових кроків з боку регулятора, уряду і, можливо, парламенту», - резюмував Порошенко.

 

Інформацію надав сайт - Укрінформ

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
207 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад

Вся лента активности