Сьогодні - землевпорядники, а завтра - жінки!

7 марта 2018 - Aleksandra
article8238.jpg

 Сьогодні, 7 березня, в Полтавському обласному театрі імені М.В. Гоголя організували свято з нагоди Дня землевпорядника. До привітання та нагородження був залучений голова Полтавської ОДА Валерій Головко, голова Полтавської облради Олександр Біленький, начальник головного управління Держгеокадастру області Вадим Чувпило.

  

Валерій Головко привітав трудівників галузі й зізнався, що всю повноту земельної проблематики відчув з першого дня своєї каденції – відсутність реєстрів, прозорості, критику. Маючи розвинений аграрний сектор, Полтавщина, як ніяка інша область, першою сприймає всі зміни в земельних відносинах.:

 

– У мене власна історія ставлення й відчуття цього свята, адже головним наріжним каменем для суспільства завжди була земля.  Робота ваша важка. Сьогодні, не зважаючи на різні думки в суспільстві, ви намагаєтеся все впорядкувати. З кожним днем зростає довіра до землевпорядної служби області.

Також пан Головко додав, що завдяки діяльності фахівців галузі сьогодні маємо позитивні результати, такі як вирішення плутанини з земельними ділянками для учасників АТО.

 

 

Олександр Біленький назвав професію землевпорядника тією, яка об’єднує навколо себе всі інші професії, оскільки вони тим чи іншим чином дотичні до землі:

 

– У повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» чітко розкрито, наскільки українському наруду важлива земля. Розуміючи статус землі, питання землі, наскільки це важливо, бажаю, щоб ви отримували задоволення від своєї роботи. Щоб користь, яку ви приносите людям, віддавалася вам сторицею.

Привітав колег і начальник ГУ Держгеокадастру Вадим Чувпило. Зауважив, що здебільшого до землевпорядної служби не звертаються люди, в яких все добре, а зазвичай звертаються з проблемами й спірними питаннями:

 

– Сьогоднішні привітання – це безцінний результат нашої спільної праці. Приємно, що всі побажання вже звучать не як аванс, а як визнання проведеної колосальної роботи. Сьогодні тут зібрався фундамент землевпорядної служби Полтавщини. Саме завдяки кожному з вас область щодня досягає нових успіхів. Результат є, відновлюється авторитет служби, і це залежить від нашої спільної злагодженої праці.

 

Серед досягнень керівник обласного Держгеокадастру назвав забезпечення ділянками УБД, врегулювання питань у соціальній сфері, створення громадських пасовищ, передачу земель ОТГ та інше.

 

Кращих представників галузі нагородили подяками й почесними грамотами Полтавської облдержадміністрації та Полтавської облради. Вручили цього святкового дня й відзнаки з пам’ятними подарунками. Всіх нагороджених вітали квітами й щирими словами вдячності.

 

Для нагородження відзнаками Полтавської профспілки працівників агропромислового комплексу України на сцену запросили голову ФГ «Еко-Маяк», Героя України Тетяну Корост.

 

Представників галузі вітали кращі музичні й танцювальні колективи області та солісти Полтавської обласної філармонії.

 

Приєднався до привітань і заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий:

 

– Ця професія – одна з найдавніших і найшанованіших. Адже праця з землею, а тим паче, захист її раціонального використання мають велику вагу для держави. Бажаю всім землевпорядникам міцного здоров’я, добробуту, завжди гарної погоди, теплої землі і попутного вітру.

 

Інформацію надала Полтавська ОДА

 

Олександра Гавриленко 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
207 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад

Вся лента активности