У полтавців та гостей міста з'явилась ще одна локація для селфі

17 апреля 2018 - Evgeniya
article8322.jpg

  Славетний герой з вічної поеми "Енеїда" вирішив оселитись на центральній вулиці міста у вигляді міні-скульптури.  

Ідея не нова. Подібні міні-скульптури вже прикрашають такі міста як Київ та Ужгорд. Це і надихнуло полтавського дипутата та громадського діяча Вадима Ямщикова на створення такого арт-об'єкту і в нашому місті. Але можна сказати, що  до втілення задуму долучились всі жителі міста, дже кошти на скульптуру збирали всією громадою, розмістивши свого часу цей проект на резурсі "Зміст".

Автором скульптури став майстер з Ужгорода - Михайло Колодко. Саме з під його руки вийшли ужгородскі скульптури, а полтавського Енея він створив за образом цього ж героя але з першого повноцінного мультфільму "Енеїда".

 

 

До акції відкриття долучились також і місцеві підприємці Олександр Лісовський (#Everydaydrinks) та Катерина Бабіч ("Львівська кав'ярня"). Вони пригощали всіх бажаючих запашною кавою, а також неймовірно смачними ґроґом та варенухою.

 

  

 

Тож тепер у містян та гостей нашої Полтави з'явилась іще одна можливість створювати цікаві селфі та отримувати нові враження. А ще, якщо ви вважаєте, що вам бракує удачі ви можете трішки додати її собі в життя, потерши чарівну монетку прямо під скульптурою.

 

 

Ми ж сподіваємось, що однією скульптурою ця історія не закінчиться і в нашому місті з'явиться ціла серія подібних втілених образів.

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
179 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
192 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
192 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
194 дня назад

Вся лента активности