У Шишаках за 5,5 млн. грнпобудують полігон для твердих відходів

28 июля 2017 - Evgeniya
article8015.jpg

  Управління капітального будівництва Полтавської ОДА оголосило тендер на будівництво полігону твердих відходів у Шишаках.

Перед оголошення тендеру філія ДП «Укрдержбудекспертиза» надала експертний звіт щодо проектної документації для проведення будівництва. Це необхідна процедура перед стартом закупівлі.
Очікувана вартість проведення робіт складає 5,5 млн. грн. Мінімальний крок пониження ціни для учасників — 552 грн. Щоб Управління могло розглянути пропозицію, вона має відповідати вимогам тендерної документації. В іншому випадку, УКБ її відхилить. 
Учасники подаватимуть пропозиції до 4 серпня. Після цього Управління проведе аукціон та визначить найвигіднішу пропозицію. Згодом підрядник приступить до виконання робіт на об’єкті. 
У Полтавській ОДА розповідають, що полігон — це необхідність для Шишак. Адже його відсутність впливає на екологічний стан. Крім того, сюди можна звозити сміття не тільки з селища. 
— Потреба у полігоні на території Шишак існує давно,але за різних обставин він і досі тут не з’явився. Наше завдання — звести об’єкт якісно і за графіком. Його введення в експлуатацію — це питання не лише екології, але й комфорту мешканців громади, — наголосив начальник УКБ Тимофій Голбан.
Зараз Шишаки — центр однойменної об’єднаної громади,до складу якої входить 63 населені пункти з кількістю мешканців у понад 15 тисяч осіб. Всі вони зможуть користуватися новим полігоном. На думку керівництва області, ця забудова гарно ілюструє плюси об’єднання громад. 
— Приємно, що роботи здійснюватимуться на території однієї з об’єднаних громад. Адже децентралізація дає ще більше можливостей для співпраці центральної та місцевої влади. Впевнений, це далеко не останній проект, який реалізовуватиметься у такому співробітництві, — розповів голова Полтавської ОДА Валерій Головко. 
За ходом виконання робіт на об’єкті можна буде слідкувати на порталі «Будуємо Прозоро!» (http://zabudova.pl.ua/). Також там міститься інформація про всі інші об’єкти УКБ. На сайті є дані про підрядника, об’єм фінансування та посилання на проведену закупівлю.
 

Прес-служба Полтавської ОДА
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
Jameswhato регистрируется. Приветствуем!
6 минут назад
Elenkavar регистрируется. Приветствуем!
2 часа назад
Gribovsnori регистрируется. Приветствуем!
4 часа назад
lbcbdaGax регистрируется. Приветствуем!
5 часов назад

Вся лента активности