Хто очолить ПОКП "Полтава-Аеропорт"

13 марта 2018 - Aleksandra
article8246.jpg

 13 березня був проведений перший відбірний етап, на якому обирали майбутнього голову ПОКП «Аеропорт-Полтава».

  

Бажаючими отримати посаду було 6. Серед них 4 – полтавці, 2 – жителі Кропивницького та кременчужанин. А саме:

 

Микола Миколайович Бідний. Полтавець наразі очолює ПП «Майстер Клас-Авто». В авіаційній галузі раніше не працював, дотичної освіти до неї також не має.

 

• Ігор Анатолійович Васецький, власник НВПП «Укрпромекспорт». Полтавець протягом своєї трудової діяльності з авіацією жодним чином не був пов’язаний, проте має диплом за спеціальністю «Експлуатація авіаційного та електронного обладнання».

 

• Олександр Павлович Власович. Полтавець очолює ТОВ «Меблі Сінті». Свого часу закінчив Донбаську машинобудівну академію за спеціальністю «Цивільне та промислове будівництво», а також воєнне училище, де здобув спеціальність «Штурманська тактична авіація». Пізніше працював штурманом у штабі Збройних сил України.

 

• Василь Дмитрович Кокорніков з Кременчука має свідоцтво пілота цивільної авіації, а також досвід кермування літаками першого класу, проте не підійшов за віком, адже вже на пенсії.

 

• Віктор Мирославович Лещишин з міста Кропивницький. Чоловік має диплом з відзнакою Державної академії з перевезень та документ про вищу освіту Кіровоградської льотної академії. Працював в авіакомпаніях «Браво» та «Українсько-середземноморські авіалінії».

 

• Володимир Григорович Окара. Закінчив полтавський інститут зв’язку та аграрну академію. Зараз очолює ООО «Логон», працював у компанії «Аерфорс», в ООО «Смарагд» тощо.

 

 

Перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький зазначив, що переважна більшість претендентів на посаду, кваліфікаційно не відповідають вимогам комісії, адже не пропрацювали 5 років на керівній посаді:

 

 

 

 

 

– Чотирьом претендентам комісія відмовила через невідповідність їхніх кандидатур. Два кандидати, на нашу думку, мають відповідні досвід, фах, рівень підготовки. Згідно з рішенням комісії, їх запросимо на наступний етап, який відбудеться 15 березня, де, маю надію, буде рішення про призначення керівника полтавського летовища. Потім це рішення винесуть на найближчу сесію, і депутати голосуватимуть за цю кандидатуру.

 

 

 

 Щасливчиками, які потрапили у наступний етап виявилися Віктор Лещишин з Кропивницького та Володимир Окара з Полтави.  

 

Із обраним керівником планують укласти контракт на три або п’ять років. Це вирішуватиме депутатський корпус з контексту спілкування з претендентами на посаду й залежно від їхнього бачення розвитку аеропорту. Коли вдасться повернути кошти, вкладені в летовище, посадовці поки що не повідомляють, кажуть – про прибуток поки не йдеться й що роблять усе для людей.

 

 

 

 

 

 

Нам залишається лише чекати 15 березня, щоб дізнатися хто очолив ПОКП «Полтава-Аеропорт».

 

 

Олександра Гавриленко

 

 

 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
207 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад

Вся лента активности