Якщо скаржитись, то лише Порошенку!

13 марта 2018 - Aleksandra
article8247.jpg

Через сильні снігопади з кінця лютого-початку березня та опади з ожеледицею, полтавці не могли дістатися на роботу. Через ожеледицю майже не їздив громадський транспорт, зокрема, 7 березня.На зупинках сотні людей очікували годинами тролейбуси та автобуси. Майже не розчищеними весь час лишалися тротуари.

 

 

Цю ситуацію з транспортним та сніговим колапсом полтавці описали в електронній петиції на інтернет-представництві Президента України Петра Порошенка.

 

Автор Галина Клименко назвала найбільш катастрофічним днем був ранок 7 березня, коли місто було повністю скуто льодовим покривом.

 

 

 

"Транспорт міський, тобто перевізники,які виграли тендери від міськвиконкому та мають забезпечувати транспортне сполучення, не вийшли на рейс мотивуючи «лисими колесами», які просто не можуть їхати по льоду. Відстань від пункту до пункту, яку в зимовий час додалась за 30 хвилин, в цей день досягла до 2 годин. Тролейбуси були припарковані до узбіч, тому відповідно займали дві дорожні полоси руху, залишивши лише дві для руху в час пік о 7-8 ранку. Просимо звернути увагу на ситуацію,в якій опинилися жителі обласного центру Полтави, адже поведінка міської влади є абсолютно безвідповідальною та байдужою до проблем жителів міста".

 

У документі — вимога відповідного реагування з боку АПУ та впливу на  міську владу Полтави, яка абсолютно не виконує свої функції з забезпечення комунального господарства міста.

 

Авторка зазначає, навіть у сусідньому місті Кременчук ситуація на дорогах обласного рівня, в громадах  кардинально відрізняється в кращу сторону, де комунальники працювали цілодобово та максимально полегшували життя для населення.

 

"Поведінка міської влади Полтави є абсолютно безвідповідальною та байдужою до проблем жителів міста. Ми вже змирились зі стихійними торгівельними точками МФАми, вартістю проїзду та завищеними ставками податку для підприємців, які регулюються рішенням міськради".

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
207 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад

Вся лента активности