"Глобальне потепління ", або за день до весни...

27 февраля 2018 - Aleksandra
article8207.jpg

 У зв’язку з ускладненням погодних умов підрядники Служби автомобільних доріг переведені в посилений режим чергування. Здебільшого проїзд автодорогами державного значення забезпечуватиме дочірнє підприємство “Полтавський облавтодор”.

  

В деяких районах області вже розпочалися заметілі. Станом на 15:30 27 лютого проблем на автошляхах немає. Покриття на автодорогах сухе. Проїзд забезпечений у повному обсязі. Посилення снігопадів очікується ввечері. Підрядників Служби автомобільних доріг переведено у цілодобовий посилений режим чергування.

 

– Зараз на чергуванні знаходиться майже 105 механізмів та 140 дорожніх працівників. За необхідності в роботі будуть задіяні піскорозкидачі, солерозподілювачі, навантажувальна техніка, автогрейдери, автомобілі та трактори з навісним обладнанням, роторні снігоочисники. На окремих автошляхах будемо залучати механізми приватних підрядних організацій, – говорить заступник начальника Служби автомобільних доріг Анатолій Мягкохліб.

 

З метою швидкого реагування на зміну погодних умов в Службі автодоріг та ДП “Полтавський облавтодор” створені оперативні групи. До їх складу увійшли представники відділу технічного контролю та фахівців, що мають досвід зимового утримання. Протягом негоди оперативні групи цілодобово будуть здійснювати контрольні об’їзди основних доріг державного значення Полтавської області та координувати дії підрядних організацій.

 

– На період погіршення погодних умов радимо населенню без необхідності не виїжджати автотранспортом на дороги, скористатися альтернативним видом транспорту (залізницею), запастися продуктами харчування першої необхідності та ліками, – зазначає директор ДП “Полтавський облавтодор” Віталій Туз.

 

На період погіршення погодних умов підсилена диспетчерська служба Служби автодоріг. В разі виникнення проблемних ситуацій на дорогах області телефонуйте 050 409 80 01 (цілодобово). За станом проїзду на автодорогах державного значення слікуйте на офіційнійному сайті та сторінці Служби автодоріг у Facebook.

 

Прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (1)
Squaw # 28 февраля 2018 в 14:39 0
Ага.Станом на 15:30 проблем не було, а через годину, неочікувано, почались ТАКІ проблеми! :)
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
177 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
189 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
189 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
191 день назад

Вся лента активности