"Найчесніший" суд та його "чесні" судді

21 декабря 2015 - Evgeniya
article5506.jpg

  22 грудня о 14.00 в приміщенні Київського районного суду в м.Полтава очікується продовження судового розгляду по обвинуваченні у наданні пропозиції неправомірної вигоди екс-заступником мера Полтави Трихною скандальному судді Октябрського районного суду в м.Полтава Ларисі Гольник.

      Навколо даної кримінальної справи у громади також виникає багато питань, як до судді Гольник Л. В. так і до підсудного Трихни. Обидва фігуранта є фаховими юристами, тільки з різною кваліфікацією.
      Нагадаємо, що із квітня поточного року суддя Гольник Л.В. не справляє правосуддя у зв'язку із закінченням 5-ти річного строку повноважень.
       Верховна Рада України до теперішнього часу не прийняла рішення про подовження строку повноважень судді Гольник Л. В. безстроково. У Вищій кваліфікаційній комісії суддів України перебуває низка не розглянутих скарг на дії судді, а  деякі  з них лежать там вже по два роки. В свою чергу члени комісії наприкінці вересня 2015 року рекомендували ВР України на призначення судді Гольник Л. В. на посаду судді безстроково.
        Як так сталося? Тож до членів нового складу ВККС України у представників ГС "ЛГО "Громади Полтавщини" постають певні питання, які порушені також і перед профільними комітетами у Верховній Раді та Головою комісії.
        Поки, що відповіді громада не отримала. І це в той нелегкий час для країни, коли волонтери та народ допомагає армії протистояти агресору та терористам, а пенсіонери виживають на мінімальну пенсію.
        Суддя Гольник Л. В., яка  сім місяців не приносить ніякої користі державі, отримує справно від неї по 15-18 тисяч гривень грошового забезпечення. При цьому значний час навіть не відвідує місце роботи, а займається разом зі своїм чоловіком  І. Гавриленко самопіаром на ІВ "Полтавщина" у власному блозі.
         Чи мають моральне право такі люди справляти правосуддя?
        Подивимся, чим обгрунтовує свої звинувачення екс-слуга Феміди Лариса Владленівна? Яку вагу мають ії слова для правосуддя? Хто стоіть за нею?
Комментарии (2)
правозахисник # 21 декабря 2015 в 17:25 0
Дуже знайомий з горе-суддею. Це сперва вона намагається видати себе такою чесною та справедливою. Насправді це омана для народу, низька кваліфікація, не самостійність у прийнятті рішень, залежність від системи. Тай чуток ходить не мало про ії схильність до вимагань та отримання вигоди. Не виключаю, що в цій спраі суддя вигадала версію для піару та самоствердження.
Громада # 21 декабря 2015 в 19:43 0
Самовлюблена та високомірна людина, отримала владу та намагається справляти правосуддя, ламати людські долі.Таких вершил сраною мітлою на помийку, чим раніше, тим краще. На мінімалку, як основна частина народу України живе. То з жиру бісяться, не знають що на себе вдягнути, який автомобіль купити, де наступного року відпочити?
Cуддя Куліш розглядає справу, це брат того прокурора Лубнів Куліша, що судили нещодавно за хабар. Та відмазався штрафом.
Добавить комментарий RSS-лента RSS-лента комментариев
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
299 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
311 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
311 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
313 дней назад

Вся лента активности