2+2 запускає документальний проект «Загублений світ»

28 июля 2017 - Evgeniya
article8017.jpg

  З 14 серпня на 2+2 стартує документальний цикл програм «Загублений світ»,що відкриє вражаючу правду про те, чого не можна побачити неозброєним оком.

 
У серпні на оновленому каналі 2+2 відбудеться прем’єра інформаційно-розважального проекту «Загублений світ» про теорії змови, природні аномалії, шокуючі афери та містичні історії, що балансують на межі з реальністю.Кожного випуску на глядачів 2+2 чекатиме зустріч з підступним і невідомим досі світом.  «Загублений світ» покаже сенсаційні знахідки з минулого, опитає свідків неймовірних і моторошних подій, розкриє масштабні злочини проти суспільства та доведе, що реальність не така, якою ми її уявляємо. 
 «Ми дуже серйозно ставимось до викликів, які ставить перед нами сучасний світ. Хочемо підготувати наших глядачів до стрімких змін, донести максимум важливої інформації. Вже скоро оновлений 2+2 здивує вас прем’єрою документального проекту «Загублений світ». Це серія програм, що розкриють глядачам приховані загрози і таємниці світу, який ми втрачаємо. Наші ведучі розкажуть про реальність, якою вона є насправді, зруйнують міфи про планету й інші цивілізації»,  –  розповів генеральний продюсер 2+2 Максим Кривицький.
 У розслідуваннях «Загубленого світу» містяться відповіді на питання, які століттями хвилюють людство: чи існує потойбічне життя, хто і навіщо створює смертельні віруси та коли настане Кінець Світу.  
 
«Загублений світ» виходитиме з понеділка по п’ятницю о 17:30 на каналі 2+2. Імена ведучих і подробиці нового проекту глядачі дізнаються вже у серпні.  
 
        
Прес-служба телеканалу 2+2
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
В этой теме форума обсуждаем статью "Лист-звернення до громадськості від родини Самохатко"
14 дней назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Журналист Крутчак обратился в НАБУ, что бы оно расследовало фальсификации Рабиновичем своих налоговых деклараций"
17 дней назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Израильская пенсия Рабиновича – мечта любого украинца."
33 дня назад
ledyboss добавляет объявление Требуются партнеры в Бизнес
47 дней назад

Вся лента активности