8 березня - не привід ледарювати!

8 марта 2018 - Aleksandra
article8240.jpg

8 березня,  у Полтаві, був організований святковий забіг, на який прийшло близько півтори сотні людей, серед яких були як професійні спортсмени, так і аматори, або прибічники здорового образу життя. Місцем зустрічі було обрано мікрорайон «Левада» - це на думку організаторів – найкраще місце, для того, щоб подолати 5-тикілометрову дистанцію.

 

 Для заходу обрали назву, яка відповідала сьогоднішньому святу - Run, Beauty, Run (укр. «Біжи, красуне, біжи»), що підготувала команда New Run.

Одним з організаторів забігу був Дмитро Геращенко, який залишив свій коментар з приводу даного заходу:

 

– Дистанцію на 5 кілометрів обрали для того, щоб після зими прокинутися, більше для зарядки, а не заради змагання. Можливо, після цього швидше зійде сніг, сонце пригріє. Ми хочемо показати, що можна святкувати не тільки на дивані чи за столом, а дихати свіжим повітрям, насолоджуватися емоціями в колі однодумців.

 

 

Любителям бігу не стало на заваді погана зимова погода, яка попри все не бажає відступати. Всі бігуни не зважали на дивацтва погоди, вони й без того мали гарний настрій та сили для подолання дистанції.

Задля безпечного проходження дистанції, її було з самого раку добре посипано сіллю та піском.

 

На фініші кожного зустрічали з медаллю у формі вісімки. А наприкінці відбулося нагородження переможців забігу.

До слова: з самого початку організатори планували провести захів в Прирічному парку, проте через сніг та погану погаду захід був перенесений н бульвар Б.Хмельницього, що належить мікрорацону «Левада».

 

Олександра Гавриленко

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
207 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
220 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
221 день назад

Вся лента активности