У Полтаві письменник Олександр Михед презентує книгу про зомбі, зміну статі та світ майбутнього

24 мая 2017 - Evgeniya
article7962.jpg

 26 травня о 18:30 у арт-пабі «Сто доріг» пройде презентація нової книги Олександра Михеда «Транзишн».

 Олександр Михед — письменник, куратор мистецьких проектів.Перекладений десятьма мовами. Автор книжки «АмнезіЯ» (2013), збірки оповідань «Понтиїзм» (2014), психотрилера «Астра» (2015), арт-буку «Мороки» і нон-фікшн дослідження «Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн» (2016).

 
У новій збірці оповідань «Транзишн», яку автор представлятиме у Полтаві, тонка межа між реальними і вигаданими світами. Двоє журналістів приїхали розслідувати зникнення дітей у непримітному містечку. Людина просиділа в ліфті 40 годин і ледь не здуріла (https://bit.ua/2017/05/lift-myhed/). Шевченківська Катерина перетворюється на зомбі. Любка й Лесик зважилися на «транзишн» — операцію зі зміни статі.
 
Видавництво «Vivat» зазначає, що книга — це перевірка 

на міцність реальності, погляд у найважливіше за межу людського: «Що там, усередині? Хіть? Ненависть? Страх? Старі рани, які болять усе життя? Михед блукає між минулим і майбутнім, і скрізь перед його очима — тільки самотність, тільки морок».
 
Олександр Михед довго працював над оповіданнями збірки. Закінчити її вдалося завдяки перебуванні на резиденції Мандельє Ла Напуль у Франції, де письменник міг місяць спокійно працювати. 
 
Письменниця та музикантка Ірена Карпа говорить, що «Транзишн» — це вигадані історії, у яких занадто багато справжнього:
 
— Справжні історії, у яких, здається, занадто багато вигаданого. Михед препарує консюмеризм, психологічні особливості сучасників і навіть чиюсь лав сторі. Іронічно, дотепно, важко відірватися.
 
Полтава стане четвертим містом у турі письменника, що починається сьогодні із Запоріжжя. Презентації книги по Україні триватимуть до 13 липня і мають охопити 12 міст.
 
Нагадаємо, це вже не перша презентація книг Олександра Михеда у Полтаві. У березні 2015 року він разом з режисером Олександром Ратієм приїздив до нашого міста з представленням психотрилера «Астра» (http://poltava.to/project/1018/).
 
Вартість квитка: передпродаж — 40 грн. у магазині «Настільні ігри» (ТЦ «Злато Місто»), 60 грн. — у день заходу на вході.
 
За додатковими питаннями: 097-189- 04-85 (Олександр).
 
 
Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»
 
 
 

 

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
В этой теме форума обсуждаем статью "Бесстидное путешествие"
3 дня назад
Evgeniya создает тему Чудо-женщина:
В этой теме форума обсуждаем статью "Чудо-женщина"
3 дня назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Пираты карибского моря: Месть Салазара"
3 дня назад
Evgeniya создает тему Тачки 3:
В этой теме форума обсуждаем статью "Тачки 3"
3 дня назад

Вся лента активности