• Закінчення епохи
    Закінчення епохи
      Якщо ви – людина, яка полюбляє телеграми, то ця новина буде болючою для вас. З 1 березня «Укртелеком» припиняє надавати послугу телеграфного зв’язку загального...
  • Зростання цін на потяг - головна вимога ринку
    Зростання цін на потяг - головна вимога ринку
     У фінансовий план Укрзалізниці на 2018 р. закладено плавне підвищення тарифів на проїзд. Виконуючий обов’язки  голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов...

Спектакль "Майстер і Маргарита" в театрі ім. М.В. Гоголя

29 января 2014 - Katerina
article1104.jpg

25.02.2014

Початок: 19:00

Театр ім. М.В. Гоголя (Жовтнева, 23)

 

 Взагалі «Майстер і Маргарита» не особливо охоче піддається постановці. Не так те це просто – внести досить місткий твір до рамок спектаклю. Завдання ускладнюють тісно-тонке переплетення сюжетних ліній, та і взагалі роман сам по собі оповитий містичним ореолом.

     Причому театральна версія, повірте, виявилася не менш вражаючою і  чарівливою, ніж сам оригінал. За допомогою постановки і гри акторів, глядачі неначе перенеслися до старої Москви 30-х років, зі всіма її подробицями конкретного побуту, атмосферою, фарбами і навіть запахом. Жива гра акторів, чарівні звуки музики, буквально притягують до себе і чарують. Приголомшливо виглядає вирішення проблеми містики на сцені (як поставити на театральних підмостках булгаківські переміщення в часі, прозріння, перевтілення блазня Бегемота в кота і навпаки?!). Дія спектаклю відбувається в дурдомі імені Леніна. Воланд, відьми, коти, гаєри, історичні особи – все це марення, лихоманка, плід хворої уяви пролетарського поета Івана Бездомного. А реальність – це вірші гасел поганого поета, правда, їх виспівує руда напівгола Гелла.

     Зіграти в цій постановці мріє будь-який актор, але удається це далеко не всім. З чим це зв'язано не ясно. Чи то через складності сюжету, чи то через містику котрою оповитий роман, але точно відомо одне, найголовніше грати щиро. І дійсно, зіграти чесно і щиро історію любові, пережити її, пропустити через себе весь біль і страждання, під силу лише самим дослідним акторам, акторам які дійсно вірять в те, що любов насправді сильніше за смерть. Спектаклю «Майстер і Маргарита» вже 7 років. І він давно заслужив на репутацію найпопулярнішого спектаклю в країнах СНД і зарубіжжя, що побило всі відомі рекорди глядацького попиту і касових зборів. «Майстер і Маргарита» — справжній шедевр мистецтва театру двадцять першого століття.

Похожие статьи:

Полтавские новостиПолтава — місто на трьох пагорбах

Полтавские новостиЦікаві факти Полтавського краю

Полтавские новостиПолтавщина ділиться досвідом у медичній галузі

Полтавские новостиУ Полтаві урочисто закрили «Школу успішного працівника»

Полтавские новостиПотрібен діалог між владою та опозицією

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1332 просмотра
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
В этой теме форума обсуждаем статью "19 березня * Авторський концерт Наталії Святцевої"
2 минуты назад
В этой теме форума обсуждаем статью "18 березня * Вахтанг Кікабідзе"
17 минут назад
В этой теме форума обсуждаем статью "13 березня * Святослав Кондратів"
20 минут назад
В этой теме форума обсуждаем статью "13 березня * Сухішвіли"
22 минуты назад

Вся лента активности