Для всіх сильна. А насправді...

Автор
Опубликовано: 1621 день назад (9 августа 2013)
0
Голосов: 0
Останнім часом почала замислюватись над сильними світу цього. Особливо цікавлять долі жінок. Тих, що як скелі. На плечах яких тримався не те щоб бізнес - цілий світ. І вони йшли, а дехто плював їм у спину, дехто непогоджувався, дехто захоплювався. Одні кричали "Королева!", а багато хто вигукував "Стерво!". І ти дивишся і думаєш: "Напевно, роблячі всі ці знаменні речі, звертаючи всі ці гори маєш бути дійсно стервом. Бо тільки такі можуть витримати світове навантаження. Вони не плачуть. Вони не скиглять. Вони не звертають увагу на родину. Вони йдуть кам'яною ходою вперед".

Насправді все це таке божевілля. Бо коли робищ дещо громіздкіше від того, що робиш кожного дня, коли лізеш угору і особливо в тій справі, яку мало розумієш і робиш практично всліпу то через деякий час хочеться впасти в темну прірву, згорнутись клубочком на її дні і ревти в увесь голос. Бо дуже складно. Але ти несеш це каміння бо дуже шкода потрачених вже раніше сил і часу. Ти його тягнеш і думаєш - нашо воно мені потрібно. Але тут же дивишся на нього, а воно таке гарне і ти ж з такою любов'ю протягнув його вже достатньо велику відстань. І ти думаєш, що це каміння колись же принесе тобі користь. А насправді користі від тої брили буде лише дві: вона або стане цеглиною в твоєму домі, або допоможе тобі втопитися коли все обридне. І ти тягнеш, не кидаєш, ревеш, а на людях посміхаешся і кажеш "Все добре! Все так і задумано!.

А найбільше хочеться плакати знаєте коли? Коли хтось каже "Те що ти робиш - круто! Не багато зможе протягти цю брилу стільки кілометрів. Це дуже круто! Ти молодець!" І ти слухаєш, а від безсилля навіть компліменту нормально прийняти не можеш.

Ось такі вони - сильні жінки. Вони плачуть. Вони не просто плачуть - вони ревуть вголос. Але коли нікого нема поряд, або поряд той, кому вони можуть показати свої сльози. І це буде найрідніша людина у світі для них.
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
В этой теме форума обсуждаем статью "Лист-звернення до громадськості від родини Самохатко"
43 дня назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Журналист Крутчак обратился в НАБУ, что бы оно расследовало фальсификации Рабиновичем своих налоговых деклараций"
46 дней назад
В этой теме форума обсуждаем статью "Израильская пенсия Рабиновича – мечта любого украинца."
63 дня назад
ledyboss добавляет объявление Требуются партнеры в Бизнес
76 дней назад

Вся лента активности