Продам Мікрочіпи для ідентифікації тварин вушна кліпса с транспондером

23 апреля 2013 663 Дрогобич kopandcom
Продам Мікрочіпи для ідентифікації тварин вушна кліпса с транспондером

Обовязком для власників домашніх тварин є наявність ветиринарного паспорта в який є можливість внести дані про тварину та прививки. Сучасним аналогом є електронний паспорт тварини (ідентифікація). Ідентифікакція передбачає чіпування тварини та реєстрацію тварини в базі даних www..animal-id.info.
Наша фірма займається гуртовим продажем мікрочіпів(транспондерів) для домашніх тварин. Вартість мікрочіпу від 50 грн. В наявності є великий вибір мікрочіпів для усіх типів тварин. А також ми можем запропонувати мікрочіп зменшеного розміру німецького в-ва Planet-ID Sensitive Label 1,41 x 9мм, який можна використовувати для ідентифікації: риб, птахів, гризунів та собак маленьких порід.
В справі електронної ідентифікації завжди постає питання куди вносити дані про ідентифіковану мікрочіпом тварину, і тому ми б хотіли запропонувати Вам некомерційну базу електронної ідентифікації тварин www.animal-id.info. Ця база підтримується громадськими організаціями та комунальними підприємствами. База даних www.animal-id.info є абсолютно безкоштовною для усіх користувачів, а також Ви можете вносити безкоштовно інформацію про тварин незалежно від виробника мікрочіпу.
Для того щоб Ви могли вносити дані про тварин в базу даних потрібно пройти реєстрацію.
Реєструвати тварину в базі даних можуть 4 групи користувачів:
ветиринар;
власник тварини;
Організація захисту тварин або комунальне підприємство;
кінологічний клуб.
Після реєстрації в базі даних ви отримуєте доступ до свого власного кабінету з якого ви зможете додавати інформацію про:
тварин ввести інформацію про нову тварину;
веедення журналу форми №1-вет;
перегляд та друк підтверджуючих даних про ідентифіковану тварину.
Електронна база даних www.animal-id.info об'єднує дані про ідентифікованих тварин країн СНД та країн Європейського Союзу. Ця інформація знаходиться в цілодобовому відкритому on-line доступі. І використовується при пошуку тварин, відвідуванні ветеринарного лікаря, з метою страхування, для запобігання крадіжки тварин або їх підмін на виставках і при чистопородному розведенні, для безперешкодного в'їзду / виїзду в інші країни, в інших випадках.
Відомості про реєстрацію регулярно передаються в Європейську базу даних ідентифікованих тварин EuroPetNet для зручнішого переміщення тварин по всьому світу.
Ви можете безкоштовно зареєструвати у нас своїх улюбленців і скористатися перевагами європейської інтеграції в області обміну інформацією про ідентифікованих тварин!

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
регистрируется. Приветствуем!
5 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
5 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
7 дней назад
Libertnbromo регистрируется. Приветствуем!
77 дней назад

Вся лента активности