Продам Транспондер ANIMAL ID (начало кода 804) 2,12 х 12mm мікрочіпи для ідентифікації тварин

23 апреля 2013 960 Дрогобич kopandcom
Продам Транспондер ANIMAL ID (начало кода 804) 2,12 х 12mm мікрочіпи для ідентифікації тварин

Обовязком для власників домашніх тварин є наявність ветиринарного паспорта в який є можливість внести дані про тварину та прививки. Сучасним аналогом є електронний паспорт тварини (ідентифікація). Ідентифікакція передбачає чіпування тварини та реєстрацію тварини в базі даних www..animal-id.info.
Наша фірма займається гуртовим продажем мікрочіпів(транспондерів) для домашніх тварин. Вартість мікрочіпу від 50 грн. В наявності є великий вибір мікрочіпів для усіх типів тварин. А також ми можем запропонувати мікрочіп зменшеного розміру німецького в-ва Planet-ID Sensitive Label 1,41 x 9мм, який можна використовувати для ідентифікації: риб, птахів, гризунів та собак маленьких порід.
В справі електронної ідентифікації завжди постає питання куди вносити дані про ідентифіковану мікрочіпом тварину, і тому ми б хотіли запропонувати Вам некомерційну базу електронної ідентифікації тварин www.animal-id.info. Ця база підтримується громадськими організаціями та комунальними підприємствами. База даних www.animal-id.info є абсолютно безкоштовною для усіх користувачів, а також Ви можете вносити безкоштовно інформацію про тварин незалежно від виробника мікрочіпу.
Для того щоб Ви могли вносити дані про тварин в базу даних потрібно пройти реєстрацію.
Реєструвати тварину в базі даних можуть 4 групи користувачів:
ветиринар;
власник тварини;
Організація захисту тварин або комунальне підприємство;
кінологічний клуб.
Після реєстрації в базі даних ви отримуєте доступ до свого власного кабінету з якого ви зможете додавати інформацію про:
тварин ввести інформацію про нову тварину;
веедення журналу форми №1-вет;
перегляд та друк підтверджуючих даних про ідентифіковану тварину.
Електронна база даних www.animal-id.info об'єднує дані про ідентифікованих тварин країн СНД та країн Європейського Союзу. Ця інформація знаходиться в цілодобовому відкритому on-line доступі. І використовується при пошуку тварин, відвідуванні ветеринарного лікаря, з метою страхування, для запобігання крадіжки тварин або їх підмін на виставках і при чистопородному розведенні, для безперешкодного в'їзду / виїзду в інші країни, в інших випадках.
Відомості про реєстрацію регулярно передаються в Європейську базу даних ідентифікованих тварин EuroPetNet для зручнішого переміщення тварин по всьому світу.
Ви можете безкоштовно зареєструвати у нас своїх улюбленців і скористатися перевагами європейської інтеграції в області обміну інформацією про ідентифікованих тварин!

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
299 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
311 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
311 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
313 дней назад

Вся лента активности