Комментарии - Evgeniya (18)

Evgeniya комментируетсніг20 2 марта 2018 в 09:19

Наша, походу, так и не проснулась))))))
0

Evgeniya комментируетМер про підземні переходи 21 февраля 2018 в 16:35

громкое слово - "ремонт" ))
0

Evgeniya комментирует20 ФАКТОВ, КОТОРЫЕ ХОТЕЛ БЫ ВАМ СООБЩИТЬ ВАШ ДИРЕКТОР 24 октября 2016 в 16:34

Простите за запоздалый ответ. Укажите ваше имя или псевдоним и я всё обязательно исправлю))
0

Evgeniya комментируетвідпочинок літом 24 мая 2016 в 08:40

Одесса)))) Найкраще місто для відпочинку)))
0

Evgeniya комментируетПодскажите, сколько будет стоить размещение обьявления на информационном треугольнике на остановках?... 17 августа 2014 в 12:24

смотря какой Вас интересует формат и срок.
0

Evgeniya комментирует«Украинский гром» обсудит в Полтаве вопросы федерализации и угрозу нацизма 14 апреля 2014 в 11:45

Хоча наскільки я знаю. вони так і не з`явилися вчора на зборах. Заде було багато небайдужих до долі України людей. Можливо тому і не прийшли самі організатори?)))))
0

Evgeniya комментируетсколько надо получить взятку чтобы она не облагалось налогом? 5 апреля 2014 в 17:30

При нынешнем пути Украины к антикоррупционному будущему любая взятка облагается налогом - далі українською
"КК України. Стаття 368. Одержання хабара

1. Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища — карається штрафом від п'ятисот до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Одержання хабара у значному розмірі — карається штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара, — карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

4. Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, — карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Примітка. 1. Хабарем у значному розмірі вважається такий, що у п'ять і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, у великому розмірі — такий, що у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, в особливо великому розмірі — такий, що у п'ятсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

2. Службовими особами, які займають відповідальне становище, є особи, зазначені у п. 1 примітки до ст. 364, посади яких згідно зі ст. 25 Закону "Про державну службу" віднесені до третьої, четвертої, п'ятої та шостої категорій, а також судді, прокурори і слідчі, керівники, заступники керівників органів державної влади та управління, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів та одиниць. Службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, є особи, зазначені в ч. 1 ст. 9 Закону «Про державну службу», та особи, посади яких згідно зі ст. 25 Закону «Про державну службу» віднесені до першої та другої категорій.

3. Повторним у ст. 368 цього Кодексу визнається злочин, вчинений особою, яка раніше вчинила будь-який зі злочинів, передбачених цією статтею, або злочинів, передбачених статтями 3683, 3684, 369 цього Кодексу.

4. Вимаганням хабара визнається вимагання службовою особою хабара з погрозою вчинення або невчинення з використанням влади чи службового становища дій, які можуть завдати шкоди правам чи законним інтересам того, хто дає хабара, або умисне створення службовою особою умов, за яких особа вимушена дати хабара з метою запобігання шкідливим наслідкам щодо своїх прав і законних інтересів. "

Так что - на выбор)))))))
0

Evgeniya комментируетКозацьке звернення до громадян та політиків 22 января 2014 в 19:26

ага) И огнетушителями)
0

Evgeniya комментируетФешн-раут в честь 10-тилетия торговой марки "Нелли" 14 января 2014 в 19:20

Приносим огромные извинения за сделанную ошибку.
0

Evgeniya комментируетсгорел мерседес хазяина вещевого рынка 25 декабря 2013 в 09:30

Таки БМВ... Спасибо...
0

Evgeniya комментируетЯ гражданка России, имею ли я право купить земельный участок с домом в Полтавской области? Чем отлич... 30 сентября 2013 в 14:03

Светлана, в Вашем случае на территории Украины Вы можете купить только или квартиру или часть дома с приватизированной землёй. При этом по налогообложению Вы приравниваетесь к гражданину Украины (то есть - никаких дополнительных налогов). Единственное, что Вам нужно будет сделать так это взять в налоговой той местности где хотите купит часть дома или квартиру, личный идентификационный код.

Отдельно-стоящий дом с приватизированной землёй по законам Украины Вам приобрести не является возможным.
0

Evgeniya комментируетЯ гражданка России, имею ли я право купить земельный участок с домом в Полтавской области? Чем отлич... 28 сентября 2013 в 21:50

Спасибо за вопрос. В ближайшее время постараюсь разобраться, проконсультироваться со специалистами и ответить в полной мере. Одно уточнение - Вы живёте на территории России или всё же Украины?
0

Evgeniya комментируетПолтавський Біг-Бен 21 августа 2013 в 13:26

Ага) Тільки без зайвого пафосу)
0

Evgeniya комментируетКонотоп. Розділ перший 8 августа 2013 в 11:29

Любі наші відвідувачі, ми дуже вдячні вам за коментарі і просимо пробачення за незручності. До вас велике прохання зарееструватися на сайті і тоді ваші коментарі будуть відображатися. Дякую.
0

Evgeniya комментируетКонотоп. Розділ другий. 8 августа 2013 в 11:00

Нетудихата (91.124.6.211)
Все покупається та продається. Правоохоронна та судова системи прогнили знизу до верху.А Конотопська відьма використовує гнилу систему у своїх інтересах. Покупає по черзі механізми гнилої системи, уникаючи відповідальності та сотрясає державний орган протягом 7 років, розкрадаючи державний бюджет, підприємців та власне збагачується за їх рахунок.
0

Evgeniya комментируетМой ребенок записан в детсад №4,который не открывают уже второй год.Сторож уже половину строй матери... 2 августа 2013 в 16:29

Простите ул. Луговая в Полтаве, да? Просто для уточнения.
0

Evgeniya комментируетА в какую фазу вступили вы? 12 февраля 2013 в 10:47

Добрий день. Чудова стаття. Прошу Вашого дозволу розмістити її на головній сторінці.

Адміністратор Евгенія
0

Evgeniya комментируетранок 6 февраля 2013 в 15:21

Ага))))))) Пап особенно))) В частности наверно - печень)))
0
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
JamesTEf регистрируется. Приветствуем!
270 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
283 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
283 дня назад
регистрируется. Приветствуем!
284 дня назад

Вся лента активности