Комментарии - Evgeniya (18)

Evgeniya комментируетсніг20 2 марта 2018 в 09:19

Наша, походу, так и не проснулась))))))
0

Evgeniya комментируетМер про підземні переходи 21 февраля 2018 в 16:35

громкое слово - "ремонт" ))
0

Evgeniya комментирует20 ФАКТОВ, КОТОРЫЕ ХОТЕЛ БЫ ВАМ СООБЩИТЬ ВАШ ДИРЕКТОР 24 октября 2016 в 16:34

Простите за запоздалый ответ. Укажите ваше имя или псевдоним и я всё обязательно исправлю))
0

Evgeniya комментируетвідпочинок літом 24 мая 2016 в 08:40

Одесса)))) Найкраще місто для відпочинку)))
0

Evgeniya комментируетПодскажите, сколько будет стоить размещение обьявления на информационном треугольнике на остановках?... 17 августа 2014 в 12:24

смотря какой Вас интересует формат и срок.
0

Evgeniya комментирует«Украинский гром» обсудит в Полтаве вопросы федерализации и угрозу нацизма 14 апреля 2014 в 11:45

Хоча наскільки я знаю. вони так і не з`явилися вчора на зборах. Заде було багато небайдужих до долі України людей. Можливо тому і не прийшли самі організатори?)))))
0

Evgeniya комментируетсколько надо получить взятку чтобы она не облагалось налогом? 5 апреля 2014 в 17:30

При нынешнем пути Украины к антикоррупционному будущему любая взятка облагается налогом - далі українською
"КК України. Стаття 368. Одержання хабара

1. Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища — карається штрафом від п'ятисот до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Одержання хабара у значному розмірі — карається штрафом від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Одержання хабара у великому розмірі або службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням хабара, — карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

4. Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, — карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Примітка. 1. Хабарем у значному розмірі вважається такий, що у п'ять і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, у великому розмірі — такий, що у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, в особливо великому розмірі — такий, що у п'ятсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

2. Службовими особами, які займають відповідальне становище, є особи, зазначені у п. 1 примітки до ст. 364, посади яких згідно зі ст. 25 Закону "Про державну службу" віднесені до третьої, четвертої, п'ятої та шостої категорій, а також судді, прокурори і слідчі, керівники, заступники керівників органів державної влади та управління, органів місцевого самоврядування, їх структурних підрозділів та одиниць. Службовими особами, які займають особливо відповідальне становище, є особи, зазначені в ч. 1 ст. 9 Закону «Про державну службу», та особи, посади яких згідно зі ст. 25 Закону «Про державну службу» віднесені до першої та другої категорій.

3. Повторним у ст. 368 цього Кодексу визнається злочин, вчинений особою, яка раніше вчинила будь-який зі злочинів, передбачених цією статтею, або злочинів, передбачених статтями 3683, 3684, 369 цього Кодексу.

4. Вимаганням хабара визнається вимагання службовою особою хабара з погрозою вчинення або невчинення з використанням влади чи службового становища дій, які можуть завдати шкоди правам чи законним інтересам того, хто дає хабара, або умисне створення службовою особою умов, за яких особа вимушена дати хабара з метою запобігання шкідливим наслідкам щодо своїх прав і законних інтересів. "

Так что - на выбор)))))))
0

Evgeniya комментируетКозацьке звернення до громадян та політиків 22 января 2014 в 19:26

ага) И огнетушителями)
0

Evgeniya комментируетФешн-раут в честь 10-тилетия торговой марки "Нелли" 14 января 2014 в 19:20

Приносим огромные извинения за сделанную ошибку.
0

Evgeniya комментируетсгорел мерседес хазяина вещевого рынка 25 декабря 2013 в 09:30

Таки БМВ... Спасибо...
0

Evgeniya комментируетЯ гражданка России, имею ли я право купить земельный участок с домом в Полтавской области? Чем отлич... 30 сентября 2013 в 14:03

Светлана, в Вашем случае на территории Украины Вы можете купить только или квартиру или часть дома с приватизированной землёй. При этом по налогообложению Вы приравниваетесь к гражданину Украины (то есть - никаких дополнительных налогов). Единственное, что Вам нужно будет сделать так это взять в налоговой той местности где хотите купит часть дома или квартиру, личный идентификационный код.

Отдельно-стоящий дом с приватизированной землёй по законам Украины Вам приобрести не является возможным.
0

Evgeniya комментируетЯ гражданка России, имею ли я право купить земельный участок с домом в Полтавской области? Чем отлич... 28 сентября 2013 в 21:50

Спасибо за вопрос. В ближайшее время постараюсь разобраться, проконсультироваться со специалистами и ответить в полной мере. Одно уточнение - Вы живёте на территории России или всё же Украины?
0

Evgeniya комментируетПолтавський Біг-Бен 21 августа 2013 в 13:26

Ага) Тільки без зайвого пафосу)
0

Evgeniya комментируетКонотоп. Розділ перший 8 августа 2013 в 11:29

Любі наші відвідувачі, ми дуже вдячні вам за коментарі і просимо пробачення за незручності. До вас велике прохання зарееструватися на сайті і тоді ваші коментарі будуть відображатися. Дякую.
0

Evgeniya комментируетКонотоп. Розділ другий. 8 августа 2013 в 11:00

Нетудихата (91.124.6.211)
Все покупається та продається. Правоохоронна та судова системи прогнили знизу до верху.А Конотопська відьма використовує гнилу систему у своїх інтересах. Покупає по черзі механізми гнилої системи, уникаючи відповідальності та сотрясає державний орган протягом 7 років, розкрадаючи державний бюджет, підприємців та власне збагачується за їх рахунок.
0

Evgeniya комментируетМой ребенок записан в детсад №4,который не открывают уже второй год.Сторож уже половину строй матери... 2 августа 2013 в 16:29

Простите ул. Луговая в Полтаве, да? Просто для уточнения.
0

Evgeniya комментируетА в какую фазу вступили вы? 12 февраля 2013 в 10:47

Добрий день. Чудова стаття. Прошу Вашого дозволу розмістити її на головній сторінці.

Адміністратор Евгенія
0

Evgeniya комментируетранок 6 февраля 2013 в 15:21

Ага))))))) Пап особенно))) В частности наверно - печень)))
0
Новые объявления

Нет объявлений для отображения.

Новости сайта
регистрируется. Приветствуем!
7 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
7 дней назад
регистрируется. Приветствуем!
8 дней назад
Libertnbromo регистрируется. Приветствуем!
79 дней назад

Вся лента активности